×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 3 mln pasażerów w Katowicach


Na lotnisku w Katowicach został odprawiony dziś (10.05) trzymilionowy pasażer linii Ryanair.


W sezonie Lato 2019 Ryanair oferuje w Katowicach loty na sześciu trasach. W październiku br. Ryanair zbazuje w Katowicach 2 samoloty i od sezonu Zima 2019/2020 zaoferuje 12 nowych połączeń. Dzięki m.in. tej inwestycji, przewoźnik obsłuży w Polsce prawie 13 milionów pasażerów.  

Z naszej oferty w Katowicach skorzystało już 3 miliony pasażerów. W październiku otworzymy tutaj naszą bazę  i zaoferujemy 12 nowych tras. W sezonie Zima 2019/2020 nasi pasażerowie będą mogli podróżować na 18 trasach łącznie, co przyczyni się do szybkiego i znaczącego wzrostu liczby pasażerów - powiedziała Olga Pawlonka, dyrektor ds. komunikacji Ryanair na Europę Środkowo-Wschodnią i Bałkany.


Z okazji dzisiejszego wydarzenia przewoźnik wprowadził specjalną promocję dla pasażerów podróżujących z Katowic. Bilety na loty z tego lotniska można kupić na stronie internetowej od 85 zł. Promocja obowiązuje do niedzieli do północy.

fot. mat. prasowegość_fa329 - Profil
gość_fa329
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie