×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lagardère Duty Free Polska zaprasza na bezpłatną konferencję sprzedażową


8 maja br. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja „Sprzedaż oparta na wartościach” zorganizowana przez Lagardère Duty Free Polska.


Spotkanie jest skierowane nie tylko do pracowników firmy, ale również osób z zewnątrz zainteresowanych trendami sprzedaży i jej praktycznymi aspektami. 

W odbywającej się już za niecałe dwa tygodnie konferencji Lagardère poruszone zostaną nie tylko kwestie sprzedaży od strony biznesowej. Występujący eksperci opowiedzą również o wykorzystaniu kompetencji miękkich w zawodzie sprzedawcy oraz wpływie pasji na pracę – tę tematykę w swoim power speech’u przybliży Maciej Dowbor. Wśród prelegentów znajdzie się również Krzysztof Loga-Sowiński, ekspert portalu Pasażer.com, który poruszy kwestie dotyczące nowych wyzwań stojących przed branżą sprzedaży lotniskowej oraz przedstawi specyfikę rynku polskiego.

Pozostałe panele prowadzone będą przez pracowników Lagardère, którzy przedstawią działania i wydarzenia organizowane w firmie oraz podzielą się informacjami o makijażu, modzie, a także opowiedzą o swoich pasjach oraz ich przełożeniu na wykonywaną pracę. Ostatnie wystąpienie – „Sprzedaż oparta na wartościach”, które będzie praktycznym podsumowaniem konferencji – poprowadzi Łukasz Jarota, strateg employer branding w GrowHR, z wykształcenia psycholog, ekspert ds. budowania wizerunku pracodawcy. W konferencji wezmą udział zarówno pracownicy Aelia Duty Free, jak i wszyscy zainteresowani tematem sprzedaży (nie tylko lotniskowej). Podczas wydarzenia odbędzie się również rekrutacja nowych pracowników.

- W Aelia uważamy, że największą wartością naszej marki są pracownicy, od których zależy jakość obsługi w naszych sklepach. To są niezwykli ludzie, prawdziwi pasjonaci. Dlatego też kładziemy tak duży nacisk na szkolenia, warsztaty i konferencje. Chcemy nie tylko rozwijać naszych obecnych pracowników, ale również przyciągnąć kandydatów, którzy mają pasję. Jesteśmy wyjątkową firmą i formuła otwartej konferencji, w której udział wezmą również osoby z zewnątrz, pozwoli nam tę wyjątkowość pokazać – mówi Karina Sudomir-Zgoła, HR Manager Lagardère Duty Free Poland

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 16:00 Wstęp jest bezpłatny.gość_02c08 - Profil
gość_02c08
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie