Baltona z nową strefą handlową na lotnisku w Montpellier

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
09 maja 2019 09:20
Spółka Baltona otworzyła nową strefę handlową na lotnisku w Montpellier we Francji. Powierzchnia lokalu polskiego operatora to prawie 420 m2, a umowa między Baltoną a Portem Lotniczym Montpellier została zawarta na 10 lat.
Reklama

7 maja br. odbyło się uroczyste otwarcie nowego, rozbudowanego terminalu na lotnisku w Monpellier, którego częścią jest strefa handlowa Baltony. Spółka obecna jest na lotnisku w Montpellier od 2012 roku i zajmowała dotychczas powierzchnię 240 m2. Nowa strefa handlowa jest niemal dwukrotnie większa.


- Montpellier to lotnisko, do którego mamy szczególny sentyment. W 2012 wygraliśmy koncesję Duty Free na wyłączność i była to nasza pierwsza zagraniczna inwestycja. Przedłużenie umowy z Portem Lotniczym Montpellier jest potwierdzeniem tego, że dobrze prowadzimy nasz biznes – mówi Karolina Szuba, członek zarządu Baltony.

Montpellier Duty Free to szeroki wybór perfum, kosmetyków, słodyczy, alkoholi, akcesoriów podróżnych czy ubrań. Baltona znacznie rozbudowała także ofertę regionalnych produktów – serów, dżemów, słodyczy, foie gras, souvenirów. Podróżni znajdą tam również znakomite wina z Langwedocji.


Port Lotniczy Montpellier odprawił w ubiegłym roku prawie 2 mln pasażerów, a jego rozbudowa znacznie zwiększy jego przepustowość. Spółka Baltona poza Polską obecna jest w 7 europejskich krajach – w Estonii, Rumunii, Niemczech, Holandii, we Francji i Włoszech oraz na Ukrainie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama