×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Inauguracja czarterów ITAKI na lotnisku Warszawa-Modlin


Największy touroperator w Polsce, ITAKA, dziś (6.05) zainaugurował pierwsze rejsy czarterowe z lotniska Warszawa-Modlin do Malagi w Hiszpanii.


6 maja 2019 roku wystartował z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin pierwszy rejs czarterowy ITAKA do Malagi w Hiszpanii. Rejsy będą wykonywane przez Ryanair Sun w każdy poniedziałek, w okresie od 6 maja do 30 września br.

To już kolejny duży touroperator, który w tym roku zawitał na modlińskim lotnisku. Od 24 kwietnia z Modlina operuje TUI Poland.


- Dzisiejszy start samolotu z pasażerami ITAKI to kolejny symbol zmian, jakie zachodzą w naszym porcie lotniczym. Trwają rozmowy w sprawie kolejnych kierunków z naszego lotniska. Cieszymy się, że coraz częściej możemy przekazywać takie dobre wiadomości. Mamy nadzieję, że oferta przewozów czarterowych będzie sukcesywnie powiększana – mówi  Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

fot. mat. prasowe 

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_f3472 - Profil
gość_f3472
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie