×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAA poleci z Johannesburga do Guangzhou


Jeden z liderów afrykańskiego rynku lotniczego, South African Airways (SAA), zapowiedział uruchomienie od 18 września 2019 roku bezpośredniego połączenia z Johannesburga do chińskiego miasta Guangzhou (Kantonu). Jest to ukłon w stronę podróżnych zainteresowanych chińskim przemysłem wytwórczym.


- Decyzja o uruchomieniu bezpośredniego połączenia pomiędzy największym portem lotniczym Afryki, Johannesburgiem, a Guangzhou będącym stolicą chińskiego przemysłu wytwórczego potwierdza, że nadal staramy się realizować naszą strategię przemiany SAA w linię lotniczą wpisującą się w realia przyszłości rynku lotniczego, która jest w stanie działać skutecznie, konkurencyjnie i wydajnie - powiedział Vuyani Jarana, dyrektor zarządzający SAA.

Trasa z RPA do Guangzhou (Kanton) spotka się na pewno z dużym zainteresowaniem szerokiego spektrum klientów, którzy podróżują nie tylko w celach turystycznych, ale i biznesowych, w tym szczególnie handlowców. Dodatkowe loty cargo będą stanowić doskonałe uzupełnienie oferty przewozów pasażerskich, ponieważ zapewnią możliwość importowania do Afryki wyrobów, które będą mogli kupować na miejscu w Chinach podróżni z RPA. Takim ruchem SAA chce wzbogacić i uatrakcyjnić swoją siatkę połączeń.


- Rozszerzenie naszej oferty o bezpośrednie połączenie do Chin w połączeniu z obecnymi w siatce i bardzo popularnymi trasami do Hong Kongu daje SAA szansę na zanotowanie wysokiego poziomu wzrostu na rynku przewozów do i z kontynentalnej części Chin. Jest to również okazja dla naszych biznesmenów zajmujących się handlem do odwiedzenia stolicy chińskiego przemysłu wytwórczego - dodał Jarana.

Guangzhou to największe miasto w prowincji Guangdong, która jest położona na południu Chin. Jest to również trzecie największe miasto Chin, zaraz po Pekinie i Szanghaju. Kanton jest ważnym hubem transportowym, a także portem handlowym położonym nad Rzeką Perłową. Prowincja Guangdong to ścisłe centrum chińskiego przemysłu wytwórczego, które swoją potęgę zbudowało na eksporcie i jest teraz określane jako produkcyjny pępek świata. Z uwagi na niewielki wolumen produkcji w subsaharyjskiej Afryce, duża liczba osób i firm trudniących się handlem importuje na ten kontynent towary pochodzące właśnie z Guangdong.

fot. mat. prasowegość_854ab - Profil
gość_854ab
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie