×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zainaugurował połączenie z Krakowa do Olsztyna


Wczoraj (25.04) LOT świętował inaugurację połączenia z Krakowa do Olsztyna.


Rejsy na wymienionej trasie będą odbywały się do 29 września, w każdy czwartek i niedzielę. Rozkład przewiduje start z Krakowa o 20:25, natomiast lądowanie na lotnisku w Szymanach o 21:35. W drogę powrotną samolot udaje się o 22:05, by w Balicach pojawić się ponownie o 23:15.

Pasażerowie pierwszego lotu otrzymali okolicznościowe upominki, a załoga tort. Okolicznościową wstęgę przecięli Łukasz Smółka, wicemarszałek Małopolski i Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Cieszymy się z kolejnego, krajowego połączenia tuż przed wakacjami. Małopolanie będą mogli polecieć #PROSTOzKRAKOWA nad piękne jeziora na Mazurach. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa warmińsko-mazurskiego, do odkrywania uroków Krakowa i naszego regionu – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. - Połączenie Olsztyn-Mazury, oferowane przez LOT to oszczędność czasu i komfort podróży – dodał.


Obecnie trwa promocja PLL LOT - bilety do Olsztyna na okres tzw. majówki można kupić już od 60 złotych w jedną stronę.

fot. Kraków Airportgość_8af54 - Profil
gość_8af54
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie