LOT zainaugurował połączenie z Krakowa do Olsztyna

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
26 kwietnia 2019 16:05
17 komentarzy
Wczoraj (25.04) LOT świętował inaugurację połączenia z Krakowa do Olsztyna.
Reklama

Rejsy na wymienionej trasie będą odbywały się do 29 września, w każdy czwartek i niedzielę. Rozkład przewiduje start z Krakowa o 20:25, natomiast lądowanie na lotnisku w Szymanach o 21:35. W drogę powrotną samolot udaje się o 22:05, by w Balicach pojawić się ponownie o 23:15.

Pasażerowie pierwszego lotu otrzymali okolicznościowe upominki, a załoga tort. Okolicznościową wstęgę przecięli Łukasz Smółka, wicemarszałek Małopolski i Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

- Cieszymy się z kolejnego, krajowego połączenia tuż przed wakacjami. Małopolanie będą mogli polecieć #PROSTOzKRAKOWA nad piękne jeziora na Mazurach. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa warmińsko-mazurskiego, do odkrywania uroków Krakowa i naszego regionu – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. - Połączenie Olsztyn-Mazury, oferowane przez LOT to oszczędność czasu i komfort podróży – dodał.


Obecnie trwa promocja PLL LOT - bilety do Olsztyna na okres tzw. majówki można kupić już od 60 złotych w jedną stronę.

fot. Kraków Airport
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_5ae2e 2019-04-29 15:29   
gość_5ae2e - Profil gość_5ae2e
Z jednej strony cieszą nowe połączenia ale z drugiej najważniejsze by każde miasto było jak najlepiej skomunikowane. Można polecieć do Szyman/ Krakowa za 60 PLN niby super, tylko opłaty za start i lądowanie już więcej wynoszą.
Już lepiej by wszystko było via WAW bo wtedy Olsztyn ma swoje okno na cały świat a rodzinka z KRK woli i tak autem śmignąć bo w rachunku końcowym taniej wyniesie. Na Mazury z podręcznym się nie jedzie, z lotniska na kwaterę dostać się też trzeba a tam nawet hulajnóg elektrycznych brak o wielbłądach nie mówiąc. Takie LOTy to mogą być wtedy jak nie ma co ze samolotem zrobić.
Przy 2 lotach dziennie do WAW to pół świata otworem stoi a przy ewentualnym opóźnieniu to i dalekie wakacje się zwrócą z odszkodowania 600 ojro, tylko wszystko na jednym bilecie być musi
gość_cbced 2019-04-29 10:39   
gość_cbced - Profil gość_cbced
Nie rozumiem tego hejtu na to połączenie. Trzeba się cieszyć z nowego krajowego kierunku jakich w PL jest naprawdę mało. Z tego połączenia skorzystają turyści przylatujący na Mazury, ale również do Krakowa oraz mieszkańcy, którzy przeprowadzili się z północy na południe i odwrotnie, już całkiem sporo skorzystało z pierwszych połączeń.
piorun 2019-04-29 07:26   
piorun - Profil piorun
Łysypiotr- jak otworzyli połączenie z Twojej ukochanej stolicy do Połągi / nie wiem czy to miasteczko dobrze napisałem i gdzie dokładnie leży/ to było OK dla Ciebie, bo z W-wy. Dla innych to dopiero był dziwny twór, nie wiem czy już przeszedł do historii.Dodam więcej,tworzenie dla W-wy czterech lotnisk będzie OK tylko wtedy, jak W-wa będzie rangą i wielkością dorównywać Londynowi czy Paryżowi, nawet to drugie miasto ma trzy lotniska.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama