×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czartery TUI Poland wyleciały z Modlina


TUI Poland rozpoczął dziś (25.04) rejsy czarterowe z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa - Modlin. Pierwszy samolot Enter Air z turystami tour operatora poleciał do Hammamet w Tunezji.


Jak już w zeszłym tygodniu informował Pasazer.com, rejsy do Tunezji z modlińskiego portu będą wykonywane w czwartki w okresie od 25 kwietnia do 10 października br. Operatorem lotów TUI do Afryki będzie polski przewoźnik czarterowy Enter Air. 

Pod koniec maja br. nastąpi też inauguracja lotów czarterowych TUI Poland do Antalyi w Turcji. Turyści korzystający z oferty tour operatora  będą mogli polecieć nad Morze Śródziemne w środy i soboty, również do października. Rejsy na tej trasie TUI Poland zapewni linia czarterowa Buzz, nosząca wcześniej nazwę Ryanair Sun. Z kolei na początku czerwca uruchomione zostaną rejsy do Tirany w Albanii i będą obsługiwane w każdy poniedziałek do końca września. Na tym kierunku dla TUI Poland poleci znowu Enter Air.  


Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin powiedział, że dzisiejszy start samolotu z pasażerami TUI Poland to prawdziwy przełom i początek zmian, jakie zachodzą w modlińskim porcie lotniczym. - Jesteśmy pewni, że dzisiejsze wydarzenie zainicjuje szybki rozwój połączeń czarterowych z naszego lotniska. Wciąż prowadzimy rozmowy o współpracy z innymi tour operatorami i wierzymy, że przyniosą one efekty w postaci uruchomienia nowych kierunków jeszcze w tym roku – dodał Chorzewski. 

TUI Poland Sp. z o.o. to obecnie drugi co do wielkości tour operator na rynku polskim. 

Port Lotniczy Warszawa/Modlin w I kwartale 2019 roku obsłużył 718 635 pasażerów, co oznacza wzrost o 5,2 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. gość_f3472 - Profil
gość_f3472
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie