×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin - Antwerpia w sprzedaży na zimę


Połączenie z Lublina do Antwerpii będzie obsługiwane także zimą 2019/2020. Bilety można rezerwować na stronie TUIfly i u pośredników.


Zmieni się nieco rozkład lotów. Przede wszystkim od 4 listopada br. rejs piątkowy będzie obsługiwany w godzinach przed- i popołudniowych. Wyloty z Antwerpii (TB2975) przewidziano na 11:00. Po 85 min. samolot wyląduje na lotnisku w Lublinie. Tutaj zaplanowany jest 25-min. postój. W drogę powrotną (TB2976) maszyna wyruszy o 13:50 i zamelduje się w Belgii o 16:25. 

W poniedziałki start z Flandrii ma odbywać się o 13:20, a lądowanie w Polsce o 15:45. Rejs powrotny rozpocznie się o 16:10 i zakończy o 18:45. Taki układ będzie obowiązywał do 16 grudnia br. włącznie. Potem w pierwsze dni tygodnia przywrócony zostanie aktualnie funkcjonujący rozkład z wieczornymi godzinami operacji.


Połączenie między Lublinem a Antwerpią obsługuje TUIfly Belgium. To jedyna trasa na to belgijskie lotnisko z Polski. Została zainaugurowana 5 kwietnia br. Przewoźnik operuje między miastami embraerami E190 zabierającym na pokład 112 osób. Bilety można rezerwować na stronie przewoźnika i u pośredników.

Lublin - Antwerpia

fot. Lotnisko Lublingość_005ba - Profil
gość_005ba
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie