×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter Air z kolejnym boeingiem


W czwartek (18.04) o godzinie 11:45 na lotnisku Chopina w Warszawie wylądował boeing 737-800 (MSN30690), o numerze rejestracyjnym SP-ESG, który już wkrótce będzie wspierać wakacyjną siatkę czarterową przewoźnika.


Przebazowanie samolotu do Warszawy było nie lada wyzwaniem logistycznym - samolot odbył długą podróż z lotniska Dżakarta-Soekarno-Hatta z międzylądowaniem w Nagpurze w Indiach, a następnie Ras al-Chajma w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Jak informuje Enter Air, samolot jest obecnie w bardzo dobrym stanie technicznym i zasili flotę tuż przed wysokim sezonem wakacyjnych podróży. Boeing służył będzie na trasach europejskich. Jest to siostrzany egzemplarz do trzech innych samolotów z floty Enter Air - MSN 30688, 30692 oraz 30680.

Maszyna nosi jeszcze egzotyczne barwy poprzedniego użytkownika - NewGen Airways. Jej wiek to nieco ponad 15 lat - została wprowadzona do obsługi pasażerskiej pod koniec 2003 r. Do 2017 r. służyła w Shenzhen Airlines.  Co ciekawe, ten egzemplarz boeinga ma zamontowane scimitary, które zapewniają oszczędności w spalaniu paliwa. Samolot ma być przemalowany na barwy Enter Air w ciągu kilku najbliższych tygodni. 

W sumie, we flocie Enter Air, znajdują się już 24 maszyny.

Fot.: Enter Airgość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie