×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Loty do Guangzhou także w sezonie zimowym


Finnair ogłosił, że połączenie z Helsinek do Guangzhou, wykonywane dotychczas jedynie w sezonie letnim, będzie realizowane także w sezonie zimowym 2019/20.


Loty na wymienionej trasie od 30 października będą realizowane airbusami A350-900 dwa razy w tygodniu według następującego rozkładu:
  • AY097 Helsinki 17:00 - 08:30+1 Guangzhou (--3--6-)
  • AY098 Guangzhou 10:50 - 15:10 Helsinki (---4--7)
Zmiana charakteru połączenia do Guangzhou z sezonowego na całoroczne jest logicznym kolejnym krokiem w naszej strategii rozwoju dotyczącej rynku azjatyckiego - powiedział Christian Lesjak, w-ce dyrektor działu ds. planowania siatki i zarządzania zasobami w Finnair. - Podróże pomiędzy Chinami a Europą stają się coraz popularniejsze, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować całoroczne loty naszym pasażerom - dodał Lesjak.


Finnair przeniesie się również na nowy Terminal 2 w Guangzhou, który został tak zaprojektowany aby zapewnić płynny ruch transferowy. Decyzja ta wydaje się szczególnie istotna w kontekście współpracy z China Southern, która oferuje szeroki wachlarz połączeń krajowych z Guangzhou.

W bieżącym sezonie letnim Finnair lata ze stolicy Finlandii do siedmiu miast w Chinach - Pekinu, Szanghaju, Nankinu, Hongkongu, Chongqing, Guangzhou i Xian, realizując łącznie na tych trasach nawet do 42 połączeń tygodniowo.

fot. mat. prasowegość_02c08 - Profil
gość_02c08
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie