Singapore Airlines i Garuda rozwijają współpracę

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
17 kwietnia 2019 08:55
Singapurskie linie lotnicze Singapore Airlines i indonezyjski przewoźnik Garuda ogłosili rozszerzenie umowy code-share, na mocy którego będą w ramach porozumienia obsługiwane wspólnie połączenia z Singapuru do Dżakarty.
Reklama

Dotychczas umowa code-share pomiędzy SIA i Garudą dotyczyła połączenia z Singapuru na Bali, do lotniska Denpasar. W 2014 roku porozumienie zostało rozszerzone o trasę Singapur - Surabaja, miasto na Jawie. W ramach umowy pomiędzy tymi liniami pewne loty do Denpasar i Surabaji dzieli z Garudą również SilkAir, regionalny przewoźnik działający pod skrzydłami Singapore Airlines. Z kolei Garuda oferuje bilety na 10 trasach obsługiwanych przez SilkAir w Indonezji.


Singapore Airlines nie podaje na razie dokładnej liczby miejsc, które pojawią się w ofercie w ramach współpracy z Garudą na trasie do Dżakarty. Obie linie wykonują codziennie po 9 połączeń pomiędzy tymi Singapurem a stolicą Indonezji. SIA oferuje więc każdego dnia 16,8 tys. miejsc w airbusach A350 i boeingach 777, a indonezyjski partner 10,2 tys. na pokładach boeingów 737-800.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama