×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore Airlines i Garuda rozwijają współpracę


Singapurskie linie lotnicze Singapore Airlines i indonezyjski przewoźnik Garuda ogłosili rozszerzenie umowy code-share, na mocy którego będą w ramach porozumienia obsługiwane wspólnie połączenia z Singapuru do Dżakarty.


Dotychczas umowa code-share pomiędzy SIA i Garudą dotyczyła połączenia z Singapuru na Bali, do lotniska Denpasar. W 2014 roku porozumienie zostało rozszerzone o trasę Singapur - Surabaja, miasto na Jawie. W ramach umowy pomiędzy tymi liniami pewne loty do Denpasar i Surabaji dzieli z Garudą również SilkAir, regionalny przewoźnik działający pod skrzydłami Singapore Airlines. Z kolei Garuda oferuje bilety na 10 trasach obsługiwanych przez SilkAir w Indonezji.


Singapore Airlines nie podaje na razie dokładnej liczby miejsc, które pojawią się w ofercie w ramach współpracy z Garudą na trasie do Dżakarty. Obie linie wykonują codziennie po 9 połączeń pomiędzy tymi Singapurem a stolicą Indonezji. SIA oferuje więc każdego dnia 16,8 tys. miejsc w airbusach A350 i boeingach 777, a indonezyjski partner 10,2 tys. na pokładach boeingów 737-800.

fot. mat. prasowegość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie