×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Najczystsze linie w raporcie Skytrax


Japońskie linie All Nippon Airways znalazły się na szczycie listy najczystszych linii lotniczych na świecie.


Kolejne miejsca w pierwszej piątce rankingu Skytrax zajęły kolejno EVA Air (Tajwan), Asiana Airlines (Korea Południowa), Singapore Airlines oraz Japan Airlines.

Raport brytyjskiej firmy konsultingowej Skytrax, która zajmuje się badaniami rynku lotniczego, powstał w oparciu o opinie pasażerów, którzy zostali poproszeni o ocenę standardów i jakości czystości kabiny samolotu, z wyszczególnieniem na miejsca siedzące, stoliki, dywaniki w kabinie oraz łazienki.


To właśnie linie lotnicze z Azji zdominowały ranking przewoźników w kategorii najlepszej czystości kabiny pasażerskiej - aż osiem z pierwszych dziesięciu linii pochodzi z tego regionu. Oprócz wyżej wymienionych, na miejscu siódmym uplasowały się Cathay Pacific Airways (Hongkong), a zaraz z nimi - Qatar Airways. Na 9. miejscu znalazły się Hainan Airlines (Chiny).

Na miejscu 8. oraz 10. znaleźli się przedstawiciele ze Starego Kontynentu - odpowiednio Swiss International Air Lines oraz Lufthansa.

Fot.: P. Bożykgość_bcb5e - Profil
gość_bcb5e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie