×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOTAMS podpisuje umowy z kolejnymi szkołami technicznymi


Od początku roku spółka LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) nawiązała współpracę z trzema szkołami technicznymi. Do grona szkół patronackich dołączyło Technikum Lotnicze w Ciechanowie oraz Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej.


29 marca br. w Bielsku-Białej odbyły się uroczystości związane z 60-leciem szkoły im. Franciszka Kępki. Podczas wydarzenia podpisano umowę patronacką pomiędzy LOTAMS a szkołą. Dokument został podpisany przez Dyrektora Biura Sprzedaży i Rozwoju Produktu LOTAMS – Marcina Kwietniaka oraz Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej – Andrzeja Stokłosę. 


4 kwietnia br. przedstawiciele LOTAMS na konferencji „Lotnictwo polskie w stulecie niepodległości” zorganizowanej przez Technikum Lotnicze w Ciechanowie odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy pracodawcą, a szkołą. W imieniu Technikum Lotniczego w Ciechanowie dokument podpisała Grażyna Zalewska - Wiceprezes Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (organu prowadzącego szkołę).gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie