LOTAMS podpisuje umowy z kolejnymi szkołami technicznymi

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
15 kwietnia 2019 09:44
Od początku roku spółka LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) nawiązała współpracę z trzema szkołami technicznymi. Do grona szkół patronackich dołączyło Technikum Lotnicze w Ciechanowie oraz Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej.
Reklama

29 marca br. w Bielsku-Białej odbyły się uroczystości związane z 60-leciem szkoły im. Franciszka Kępki. Podczas wydarzenia podpisano umowę patronacką pomiędzy LOTAMS a szkołą. Dokument został podpisany przez Dyrektora Biura Sprzedaży i Rozwoju Produktu LOTAMS – Marcina Kwietniaka oraz Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej – Andrzeja Stokłosę.


4 kwietnia br. przedstawiciele LOTAMS na konferencji „Lotnictwo polskie w stulecie niepodległości” zorganizowanej przez Technikum Lotnicze w Ciechanowie odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy pracodawcą, a szkołą. W imieniu Technikum Lotniczego w Ciechanowie dokument podpisała Grażyna Zalewska - Wiceprezes Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (organu prowadzącego szkołę).
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama