×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PPL przeciwko Business Insider Polska


PPL z całą stanowczością zastosuje wszelkie dopuszczalne środki prawne celem ich ochrony, nie wyłączając postępowania karnego - czytamy w komunikacie przedsiębiorstwa nadesłanym do naszej redakcji.


"W związku z opublikowaniem przez Business Insider Polska 9 kwietnia br. artykułu pod tytułem "Porty Lotnicze podpisały umowę, która może rodzić potencjalne niebezpieczeństwa" dotyczącego wynajmu powierzchni komercyjnych na Lotnisku Chopina w Warszawie zarzucającego brak klauzuli „change of control” w zawartych umowach najmu, kategorycznie sprzeciwiamy się krzywdzącym zarzutom płynącym z przedmiotowej publikacji.

Niedopuszczalne są insynuacje o możliwości wystąpienia zagrożeń z tytułu szeroko rozumianego bezpieczeństwa wynikających z treści umów najmu zawartych z Baltona S.A. Pan Redaktor celowo przedstawia fakty wybiórczo, pomijając te istotne, a zmieniające całkowicie stan rzeczy. Z uwagi na ochronę tajemnicy, PPL nie może publicznie odnieść się do zmanipulowanych zarzutów.

Ponieważ insynuacje zawarte w treści artykułu narażają PPL bezpodstawnie, w sposób nieuzasadniony, na utratę zaufania społecznego potrzebnego do prowadzonej przez PPL działalności, a także naruszają dobra osobiste Przedsiębiorstwa, PPL z całą stanowczością zastosuje wszelkie dopuszczalne środki prawne celem ich ochrony, nie wyłączając postępowania karnego.

Obecnie PPL rozważa, czy przedmiotowe postępowanie prawne będzie prowadzone oddzielnie, czy też rozszerzone zostanie finalizowane powództwo i akt oskarżenia w zakresie naruszeń wynikających z poprzedniej publikacji Business Insider."
gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie