×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: Inauguracja lotów do Bordeaux


Linie Ryanair świętowały dzisiaj oficjalne rozpoczęcie lotów z Krakowa do francuskiego Bordeaux. Ryanair zbazuje w Krakowie dodatkowy, szósty samolot.


W letnim rozkładzie lotów Ryanaira z Krakowa znajduje się 69 tras w tym aż 12 nowych: Bari, Berlin-Tegel, Bordeaux, Charków, Hamburg, Katania, Kopenhaga, Odessa, Rimini, Saloniki, Szczecin oraz Zadar. 

- Nowe połączenie Kraków – Bordeaux, to jedno z wielu połączeń będące potwierdzeniem konsekwentnie budowanej mapy destynacji z Kraków Airport, która wpływa na rozwój potencjału Krakowa i Malopolski, w tym na nowe miejsca pracy. Naszych pasażerów zachęcamy do odkrywania nowych kierunków, podejmowania wyzwań i dzielenia się z nami wrażeniami z podróży w ramach kampanii #KRKtravelchallenge - powiedział Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport.


Z okazji inauguracji lotów z Krakowa do Bordeaux oraz rozpoczęcia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 65 zł. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na www.ryanair.com do poniedziałku (15 kwietnia) do północy.

Kraków Airport obsłużył w marcu ponad 604 tys. pasażerów. To o 18 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Łącznie w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2019 roku z usług krakowskiego lotniska skorzystało już 1,63 mln pasażerów, czyli o 227 tys. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. 

Fot. Kraków Airport


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8e4dd - Profil
gość_8e4dd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie