Kraków: Inauguracja lotów do Bordeaux

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
08 kwietnia 2019 17:57
3 komentarze
Linie Ryanair świętowały dzisiaj oficjalne rozpoczęcie lotów z Krakowa do francuskiego Bordeaux. Ryanair zbazuje w Krakowie dodatkowy, szósty samolot.
Reklama

W letnim rozkładzie lotów Ryanaira z Krakowa znajduje się 69 tras w tym aż 12 nowych: Bari, Berlin-Tegel, Bordeaux, Charków, Hamburg, Katania, Kopenhaga, Odessa, Rimini, Saloniki, Szczecin oraz Zadar.

- Nowe połączenie Kraków – Bordeaux, to jedno z wielu połączeń będące potwierdzeniem konsekwentnie budowanej mapy destynacji z Kraków Airport, która wpływa na rozwój potencjału Krakowa i Malopolski, w tym na nowe miejsca pracy. Naszych pasażerów zachęcamy do odkrywania nowych kierunków, podejmowania wyzwań i dzielenia się z nami wrażeniami z podróży w ramach kampanii #KRKtravelchallenge - powiedział Radosław Włoszek, Prezes Zarządu Kraków Airport.


Z okazji inauguracji lotów z Krakowa do Bordeaux oraz rozpoczęcia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 65 zł. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na www.ryanair.com do poniedziałku (15 kwietnia) do północy.

Kraków Airport obsłużył w marcu ponad 604 tys. pasażerów. To o 18 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Łącznie w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2019 roku z usług krakowskiego lotniska skorzystało już 1,63 mln pasażerów, czyli o 227 tys. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

Fot. Kraków Airport


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_b7ff1 2019-04-09 07:31   
gość_b7ff1 - Profil gość_b7ff1
Brawo KRK tak trzymać. Rozwój, potencjał regionu i lotniska jest ogromny dobrze, że LOT jak i coraz więcej innych linii to dostrzega. Brawo KRK.
gość_959c4 2019-04-09 02:07   
gość_959c4 - Profil gość_959c4
Oni skończą za kilka lat rozbudowę Balic, której jeszcze nie zaczęli, do 12 mln a Balice osiągną 12 mln już w trakcie tej rozbudowy, LOL. Czy ktoś tam myśli? Chyba że PPL o to chodzi żeby Balice przestały się rozwijać bo CPK może ucierpieć a szczególnie gdyby A321XLR wszedł do użytku.
KRakowiak 2019-04-08 18:16   
KRakowiak - Profil KRakowiak
Czemu inauguracja była dzisiaj skoro pierwszy lot odbył się tydzień temu?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama