×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleciał z Krakowa do Londynu-Luton


Wczoraj o godzinie 18:10 na krakowskim lotnisku wylądował pierwszy samolot w barwach Wizz Air z Londynu Luton. Za miesiąc węgierski przewoźnik otworzy w Balicach swoją bazę operacyjną.


W sezonie lato 2019 pasażerowie krakowskiego lotniska będą mogli skorzystać z 18 tras oferowanych przez Wizz Air. Z Krakowa polecimy do Londynu, Kijowa, Nicei, Turku, Doncaster, Bari, Billund, Katani, Larnaki, Charkowa, Oslo, Kutaisi, Rzymu Fiumcino, Turynu, Tel Awiwu, Birmingham, Eindhoven i Turynu.

- W sezonie letnim na podróżujących czekają bardzo atrakcyjne połączenia. Cieszymy się, że możemy zapewnić podróżującym, zgodnie zresztą z ich oczekiwaniami, bezpośrednie połączenia do coraz większej liczby miast w Polsce, Europie i na świeciemówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Widzimy olbrzymie zapotrzebowanie na podróżowanie w Małopolsce. Dostrzegamy również wielki potencjał w popularności Krakowa zarówno jako kierunku turystycznego, jak i biznesowego. Jesteśmy też przekonani, że nasi pasażerowie  docenią dogodny rozkład lotów, przyjazny i łatwy system rezerwacji online, a także szeroki wybór możliwości podróży – przyznał niedawno Stephen Jones, wiceprezes Wizz Air. 

Wczoraj o godzinie 18.10  w Kraków Airport wylądował pierwszy samolot w barwach Wizz Air z Londynu Luton. Samolot został powitany na płycie tradycyjnym uroczystym salutem wodnym a załoga otrzymała okolicznościowy tort.

-Witamy serdecznie na krakowskim lotnisku węgierskiego przewoźnika. Liczymy na to, że oferta Wizz Air, będzie interesująca dla pasażerów, a także wpłynie pozytywnie na lokalny rynek pracy. Jesteśmy przekonani, że rozwój siatki połączeń Kraków Airport wpłynie pozytywnie na potencjał gospodarczy naszego regionu - powiedział podczas uroczystości Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

- Świętując, pragniemy podkreślić nasze długofalowe zaangażowanie w działalność Krakowie i w Polsce na rzecz naszych klientów, którym pragniemy oferować jeszcze więcej możliwości podróżowania w niskich cenach. Wczoraj wieczorem samolot WIZZ po raz pierwszy wylądował z Londynu Luton na krakowskim lotnisku, za miesiąc otwieramy naszą bazę operacyjną w Krakow Airport. 2019 rok jest dla nas wyjątkowy z powodu otwarcia bazy w Krakowie, dynamicznego rozwoju naszych działań w regionie oraz polskiej siatki połączeń, która obecnie składa się ze 169 tras do 28 krajów – powiedział József Váradi, prezes Wizz Air

Od 4 kwietnia br. Wizz Air oferuje loty do Londynu Luton dwa razy dziennie, a od dzisiaj (05.04) także do Kijowa cztery razy w tygodniu.

Już na początku maja br. węgierski przewoźnik Wizz Air otworzy bazę na krakowskim lotnisku. 

fot. mat. prasowe                        

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_5411e - Profil
gość_5411e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie