×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair ogłosił plany rozwoju w Poznaniu


Ryanair podczas konferencji odbywającej się we środę (3.04) w Poznaniu ogłosił plany rozwoju tutejszej bazy. Przede wszystkim potwierdziły się informacje, które podawaliśmy wcześniej.


Linia doda od sezonu zimowego 2019/2020 drugi samolot do poznańskiej bazy, jak potwierdził Michael O'Leary, szef Ryanaira,. Stworzy to 15 dodatkowych miejsc pracy, a przewoźnik będzie w tym okresie oferował 17 tras. Linia planuje przewieźć w przyszłym roku 1 mln pasażerów na trasach z Wielkopolski. 

O trasach do Budapesztu, Kawali oraz do Francji i na Ukrainę informowaliśmy już wcześniej. Dodatkowo, trasa do Sztokholmu-Stavsta zmieni swój status z sezonowej na całoroczną. Z kolei połączenia do takich miast jak Ateny czy Barcelona będą oferowane wyłącznie latem. Możliwe są jednak kolejne nowe kierunki.


Podczas konferencji Michael O'Leary odebrał także nagrodę w kategorii "Cena" przyznaną Ryanairowi podczas gali CEESAR Awards, która odbyła się w kilkanaście dni temu w Poznaniu.

fot. Dominik Sipinskigość_8af54 - Profil
gość_8af54
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie