×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Poznania na Ukrainę i do Francji


Ryanair ogłosił uruchomienie w sezonie zimowych trzech nowych połączeń z Poznania - polecimy do Francji oraz na Ukrainę. Przewoźnik zbazuje w stolicy Wielkopolski kolejny samolot.


Irlandzki przewoźnik uruchomi pod koniec października rejsy z poznańskiej Ławicy do Odessy, Charkowa oraz Paryża Beauvais. Pierwszy lot z Poznania do Odessy został zaplanowany na 30 października 2019 roku. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty.
Rejsy z Poznania do Charkowa wystartują 27 października 2019 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.

Połączenie z Poznania do Paryża Beauvais zostanie uruchomione 31 października 2019 roku. Loty do Francji będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.
Wczoraj Ryanair ogłosił już uruchomienie nowej sezonowej trasy z Poznania do greckiej Kawali. W sumie Ryanair zapowiedział uruchomienie pięciu nowych tras z Poznania, kilka dni temu informowaliśmy o nowej trasie z Poznania do Budapesztu na Węgrzech.


Bilety na nowych trasach są już dostępne w sprzedaży.gość_8af54 - Profil
gość_8af54
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie