Ryanair: Z Poznania na Ukrainę i do Francji

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
03 kwietnia 2019 11:16
14 komentarzy
Ryanair ogłosił uruchomienie w sezonie zimowych trzech nowych połączeń z Poznania - polecimy do Francji oraz na Ukrainę. Przewoźnik zbazuje w stolicy Wielkopolski kolejny samolot.
Reklama

Irlandzki przewoźnik uruchomi pod koniec października rejsy z poznańskiej Ławicy do Odessy, Charkowa oraz Paryża Beauvais. Pierwszy lot z Poznania do Odessy został zaplanowany na 30 października 2019 roku. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz soboty.
Rejsy z Poznania do Charkowa wystartują 27 października 2019 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.

Połączenie z Poznania do Paryża Beauvais zostanie uruchomione 31 października 2019 roku. Loty do Francji będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele.
Wczoraj Ryanair ogłosił już uruchomienie nowej sezonowej trasy z Poznania do greckiej Kawali. W sumie Ryanair zapowiedział uruchomienie pięciu nowych tras z Poznania, kilka dni temu informowaliśmy o nowej trasie z Poznania do Budapesztu na Węgrzech.


Bilety na nowych trasach są już dostępne w sprzedaży.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
adam7691 2019-04-07 00:34   
adam7691 - Profil adam7691
gość_e871b: niby masz rację, jednak tylko FRA, MUC, DXB i WAW, ewentualnie CPH to trochę mało, tym bardziej, że nie zawsze godziny przesiadek są najszczęśliwsze. Przydały by się jeszcze może z dwa huby przesiadkowe (chociażby AMS i może LHR). LCC niczego tak naprawdę nie załatwią, tym bardziej , że dziś są a jutro ich nie ma.
gość_5eb07 2019-04-06 11:37   
gość_5eb07 - Profil gość_5eb07
Ciekawe, czy by się Wizzowi chciało otworzyć POZ-BSL. Wizz jest na miejscu w BSL, lata też z BSL do WAW. Sporo jednak ludzi (głównie pracowników oddziałów firm ze Szwajcarii - tu z Bazylei (a jest ich jednak sporo w Poznaniu) - ale również mieszkających tam Poznaniaków ściągniętych do firm macierzystych (wraz z rodzinami). Na razie trzeba się zadowalać lotem z przesiadką we FRA czy MUC, ale to średnio 6h (chyba, że da się akurat załapać na super optymalną wersję 3h z groszami). Bezpośredni lot to jednak ledwo 2h. Wysłanie pracownika krótszym lotem oznacza jego większą mobilność, da się zdążyć na spotkanie, odbyć je i jeszcze wrócić w sensownym czasie. Może cena kupowanego "na za chwilę" biletu w Wizz + pełna opcja bagażowa + wszystkie "dzwonki i gwizdki" nie jest jakoś szałowo niska, ale jednak tu bardziej chodzi o koszt pracy pracownika, który w podróży się praktycznie marnuje, więc bezpośredni lot bardzo ten koszt optymalizuje. Kto wie, czy większe możliwości mobilności pracowników POZ-BSL by nie sprawiły, że region by na tym sporo zyskał ze strony inwestorów ze Szwajcarii?
scrillo 2019-04-05 11:34   
scrillo - Profil scrillo
@Janecki Wendover Productions jest świetny. Przydałoby się, żeby goście na forum obejrzały ten filmik i parę innych. Naprawdę dobry materiał.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama