Evelop Airlines odebrał pierwszego A350

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
29 marca 2019 09:15
Hiszpańska linia czarterowa Evelop Airlines odebrała pierwszego z dwóch zamówionych samolotów A350-900. Drugi zamówiony samolot trafi do linii w 2020 roku.
Reklama

Nowy samolot hiszpańskiej linii trafi do bazy linii w porcie lotniczym Madryt-Barajas i będzie wykorzystywany do obsługi tras z półwyspu iberyjskiego na Kubę, Dominikanę, Jamajkę, Mauritius i do meksykańskiego Cancun. Leasingodawcą samolotu jest Air Lease Corporation.

Samolot oferuje 432 miejsca w konfiguracji jednoklasowej. Pasażerowie będą mogli cieszyć się większą przestrzenią, najcichszą kabiną spośród samolotów szerokokadłubowych oraz indywidualną rozrywką pokładową na pokładzie - deklaruje Airbus.


Evelop Airlines to hiszpańska linia czarterowa, wykonująca loty krótkiego i dalekiego zasięgu z hiszpańskich i portugalskich portów lotniczych. Poza nowym A350, na flotę linii składa się pięć samolotów od Airbusa - jeden A320 i cztery A330. Linia ma siedzibę w Palma de Mallorca, a jej właścicielem jest hiszpański potentat w branży turystycznej Barceló Group.

Fot. Airbus Media
Reklama
W tym temacie przeczytasz
Brak wiadomości
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama