×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Evelop Airlines odebrał pierwszego A350


Hiszpańska linia czarterowa Evelop Airlines odebrała pierwszego z dwóch zamówionych samolotów A350-900. Drugi zamówiony samolot trafi do linii w 2020 roku.


Nowy samolot hiszpańskiej linii trafi do bazy linii w porcie lotniczym Madryt-Barajas i będzie wykorzystywany do obsługi tras z półwyspu iberyjskiego na Kubę, Dominikanę, Jamajkę, Mauritius i do meksykańskiego Cancun. Leasingodawcą samolotu jest Air Lease Corporation. 

Samolot oferuje 432 miejsca w konfiguracji jednoklasowej. Pasażerowie będą mogli cieszyć się większą przestrzenią, najcichszą kabiną spośród samolotów szerokokadłubowych oraz indywidualną rozrywką pokładową na pokładzie - deklaruje Airbus.


Evelop Airlines to hiszpańska linia czarterowa, wykonująca loty krótkiego i dalekiego zasięgu z hiszpańskich i portugalskich portów lotniczych. Poza nowym A350, na flotę linii składa się pięć samolotów od Airbusa - jeden A320 i cztery A330. Linia ma siedzibę w Palma de Mallorca, a jej właścicielem jest hiszpański potentat w branży turystycznej Barceló Group.

Fot. Airbus Mediagość_82ec1 - Profil
gość_82ec1
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie