×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ibis Styles powstaje w Szczecinie


Przy ul. Panieńskiej 10 w Szczecinie powstaje hotel ibis Styles Szczecin Stare Miasto. Obiekt przyjmie pierwszych gości najpewniej pod koniec 2020 r.


-Ten projekt inwestycyjny, ze względu na swoją lokalizację, był dość skomplikowany i wymagał wielu administracyjnych uzgodnień, a przedłużające się terminy wynikały z naszej dbałości o szczegóły oraz z poszanowania architektury najstarszej części Szczecina – tłumaczy Dariusz Gul, dyrektor ds. inwestycji w Grupie Orbis.

ibis Style Szczecin Stare Miasto będzie czwartym hotelem Grupy Orbis i AccorHotels w stolicy zachodniopomorskiego. Przewidziano w nim 161 pokoi, restaurację Winestone oraz WineBar, salę konferencyjną, strefę fitnessu oraz parking podziemny. Obiekt będzie posiadał tzw. zieloną certyfikację BREEAM. Dzięki temu można mieć pewność co do wysokiej jakości budynku zarówno pod względem ekologicznym jak i oddziaływania na istniejącą tkankę miejską. 


Pierwsi goście pojawią się w hotelu prawdopodobnie pod koniec 2020 r. Tematem przewodnim wystroju wnętrza będzie cyrk - według pomysłu pracowni projektowej DETAL z Trójmiasta.

fot. (poglądowe): mat. prasowegość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie