Rozszerzone umowy code-share grupy Air France-KLM

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
27 marca 2019 10:55
Linie z grupy Air France-KLM rozszerzą w najbliższym czasie umowy code-share. Holenderski przewoźni udostępni trzy swoje trasy AtlasGlobal. Z kolei francuska linia zacieśni współpracę z Air Serbią i Jet Airways.
Reklama

Od 31 marca br. w życie wejdzie rozszerzone porozumienie między KLM-em a AtlasGlobal. Turecki przewoźnik umieści swoje kody (KK) na trasach holenderskiego partnera z Amsterdamu do Göteborga, Manchesteru i Oslo-Gardermoen.

Tego samego dnia wejdzie w życie umowa między Air France i Air Serbią. Francuska linia umieści numery (AF) na trasach serbskiego przewoźnika z Belgradu do: Larnaki, Nicei, Podgoricy, Sarajewa, Skopje, Salonik, Tirany i Tivatu. W zamian Air Serbia będzie mogła wprowadzić swoje kody (JU) na trasach Air France z Paryża-CDG do: Barcelony, Belgradu, Dublina, Lyonu, Marsylii, Nantes, Nicei i Palma de Mallorca.


Od 5 maja będzie obowiązywało także rozszerzone porozumienie między Air France a Jet Airways. Francuska linia umieści swoje oznaczenia na trasach indyjskiego partnera:
  • z Bagaluru do Pune i Vadodary;
  • z Delhi do Bhopal, Czandigaru, Indore, Dżajpuru, Koczinu, Lucknow, Nagpuru, Patny i Pune;
  • z Mumaju (Bombaju) do Amritsaru, Bhuj, Czandigaru, Coimbatore, Indore, Dżajpuru, Lucknow, Mangalore, Nagpuru, Patny, Pune, Thiravananthapuram, Vadodary.
fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama