×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PKP Intercity zapowiada wdrożenie programu lojalnościowego


PKP Intercity planuje wdrożyć swój własny program lojalnościowy. Przewoźnik rozesłał zaproszenia do dialogu technicznego.


Z toczącego się już postępowania wynika, że przewoźnik chce uzyskać informacje na temat aktualnych rozwiązań dostępnych na rynku w zakresie obsługi programów lojalnościowych oraz wymagań technologicznych i informatycznych, jakie muszą zostać spełnione po stronie zamawiającego.

Nie wiadomo natomiast kiedy i czy w ogóle pasażerowie doczekają się wejścia programu lojalnościowego w życie. Przedstawiciele PKP Intercity podkreślają, że  samo podjęcie dialogu technicznego nie jest równoznaczne z podjęciem decyzji o wprowadzeniu ww.:

Na tym etapie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, czy [program] na pewno zostanie wdrożony i w jakim terminie – komentuje Agnieszka Serbeńska, rzecznik PKP Intercity.


Zapowiedzi związane z programem lojalnościowym pojawiły się po raz pierwszy jeszcze przed wejściem do eksploatacji składów ED250, znanych pod nazwą "pendolino", które miało miejsce w 2014 roku.

fot. Bartłomiej Morgagość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie