×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian zawiesza kolejne trasy z powodu uziemienia MAX-ów


Po uziemieniu boeingów 737 MAX Norwegian zmaga się z problemami operacyjnymi. Przewoźnik ogłosił, że tymczasowo zawiesi kolejne trasy - z Cork i Shannon do USA.


Przedstawiciele Norwegiana zapewniają, że od czasu uziemienia boeingów 737 MAX, linia dokłada wszelkich starań aby minimalizować zmiany w pierwotnych planach podróży klientów. Przewoźnik przypomina, że pasażerom przysługuje możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji lub otrzymania pełnego zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z podróży.

Poniżej podsumowujemy wprowadzone zmiany:


Dublin - Stewart (Providence)


Kilka dni temu informowaliśmy o wykorzystaniu między Dublinem i Stewart boeinga 787-9, na co dzień bazowanego na londyńskim Gatwick. Szerokokadłubowiec wykonuje lot D8 1763 przewożąc także pasażerów, którzy zakupili bilety z Dublina do Providence - ze Stewart dowożąc ich do miejsca docelowego autokarami.

Z Dublina do samego Providence we wtorki, czwartki i soboty operuje obecnie boeing 737-800 (D8 1822/D8 1823).

Shannon - Stewart (Providence)


Pasażerom, którzy mieli zakupione bilety z Shannon do Stewart lub Providence na okres od 01-10.04, rezerwacje zmieniono na lot D8 1763 realizowany między Dublinem a Stewart boeingiem 787-9. Między Stewart i Providence przewoźnik zapewni transport, podobnie jak między Shannon i Dublinem.

Cork - Providence

Do Dublina przeniesiono także osoby, które zakupiły bilet z Cork do Providence (lot D8 1821), a ich podróż miała odbyć się między 02.04 a 09.04. Do Rhode Island pasażerowie polecą na pokładzie boeinga 737-800 obsługującego rejs D8 1823 z Dublina do Providence. Podróżujący w kierunku przeciwnym zostali przeniesieni z lotu D8 1820 na lot D8 1822.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, między Cork i Dublinem pasażerowie zostaną przewiezieni na pokładzie autobusu.

Dublin-Hamilton


Nowe połączenie Norwegiana z Dublina do Hamilton w Kanadzie będzie od 31 marca obsługiwane cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele - boeingami 737-800, które zastąpią uziemione MAX-y.

Przewoźnik zapewnił, że lot D8 1840 z Dublina do Hamilton i D8 1841 z Hamilton do Dublina, będą odbywać się według planów. Jedyną różnicą będzie wspomniana zamiana generacji boeingów 737.gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie