×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podwójne aviosy w British Airways


W najnowszej promocji British Airways członkowie programu lojalnościowego Executive Club mogą otrzymać podwójne aviosy za sześć pierwszych lotów odbytych do końca bieżącego roku.


Specjalna promocja brytyjskiego przewoźnika została ogłoszona z okazji przypadającego 100-lecia od rozpoczęcia regularnych lotów międzynarodowych z Londynu do Paryża przez Aircraft Transport and Travel Limited - linię, która dała początek współczesnemu BA. 

Wszyscy członkowie Executive Club otrzymają podwójne punkty za swoich sześć pierwszych lotów na trasach realizowanych przez British Airways lub wybranych przewoźników partnerskich. 

Aby wziąć udział w promocji należy: 
  • zarejestrować się do niej na stronie linii
  • do 19 kwietnia br. dokonać rezerwacji lotów 
  • odbyć loty do 31 grudnia br. 

Promocją objęte są wszystkie loty własne British Airways (także krajowe), połączenia oferowane przez Comair w RPA oraz rejsy realizowane między Europą i Ameryką Północną przez American Airlines, Iberię i Finnair pod warunkiem, że zostały zarezerwowane pod numerami brytyjskich linii. 

Liczba promocyjnych aviosów będzie uzależniona od przebytej trasy i klasy rezerwacyjnej wykupionego biletu - dodatkowe punkty zostaną jednak naliczone wyłącznie w oparciu o podstawową liczbę aviosów przysługującą za dany lot, a zatem bez uwzględniania ewentualnych dodatków za wyższą klasę podróży lub status pasażera. Przykładowo pasażer podróżujący w jedną stronę w klasie biznes (klasa rezerwacyjna I lub R) na trasie z Londynu do Nowego Jorku poza standardowymi aviosami w liczbie 5187 (150% dystansu) otrzyma jeszcze 3458 aviosów promocyjnych. 

Niezależnie od aviosów naliczanych za poszczególne loty każdy członek Executive Club, który odbędzie w tym roku sześć lotów kwalifikujących się do promocji otrzyma dodatkowo 2019 aviosów. 
 gość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie