Podwójne aviosy w British Airways

Marek Stus - Profil Marek Stus
22 marca 2019 09:29
1 komentarz
W najnowszej promocji British Airways członkowie programu lojalnościowego Executive Club mogą otrzymać podwójne aviosy za sześć pierwszych lotów odbytych do końca bieżącego roku.
Reklama

Specjalna promocja brytyjskiego przewoźnika została ogłoszona z okazji przypadającego 100-lecia od rozpoczęcia regularnych lotów międzynarodowych z Londynu do Paryża przez Aircraft Transport and Travel Limited - linię, która dała początek współczesnemu BA.

Wszyscy członkowie Executive Club otrzymają podwójne punkty za swoich sześć pierwszych lotów na trasach realizowanych przez British Airways lub wybranych przewoźników partnerskich.

Aby wziąć udział w promocji należy:
  • zarejestrować się do niej na stronie linii
  • do 19 kwietnia br. dokonać rezerwacji lotów
  • odbyć loty do 31 grudnia br.

Promocją objęte są wszystkie loty własne British Airways (także krajowe), połączenia oferowane przez Comair w RPA oraz rejsy realizowane między Europą i Ameryką Północną przez American Airlines, Iberię i Finnair pod warunkiem, że zostały zarezerwowane pod numerami brytyjskich linii.

Liczba promocyjnych aviosów będzie uzależniona od przebytej trasy i klasy rezerwacyjnej wykupionego biletu - dodatkowe punkty zostaną jednak naliczone wyłącznie w oparciu o podstawową liczbę aviosów przysługującą za dany lot, a zatem bez uwzględniania ewentualnych dodatków za wyższą klasę podróży lub status pasażera. Przykładowo pasażer podróżujący w jedną stronę w klasie biznes (klasa rezerwacyjna I lub R) na trasie z Londynu do Nowego Jorku poza standardowymi aviosami w liczbie 5187 (150% dystansu) otrzyma jeszcze 3458 aviosów promocyjnych.

Niezależnie od aviosów naliczanych za poszczególne loty każdy członek Executive Club, który odbędzie w tym roku sześć lotów kwalifikujących się do promocji otrzyma dodatkowo 2019 aviosów.

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2019-03-26 07:55   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Brytyjska linia zaliczyła mocną ,,wpadkę". Samolot lecący z London-City zamiast wylądować w Dusseldorfie wylądował w.....Edynburgu :-)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama