×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Miles&Smiles: Mniej mil na podwyższenie klasy podróży


Turkish Airlines ogłosiły nową promocję dla członków swojego programu lojalnościowego Miles&Smiles. Podróżując do końca marca rejsami tureckich linii można za połowę stawki milowej podwyższyć klasę przelotu.


Obniżone stawki milowe obowiązują na wszystkich lotach linii z wyjątkiem połączeń do Bremy, Buenos Aires, Bukaresztu, Freetown, Hanoweru, Kijowa, Kolonii, Kuwejtu, Mazar-i Szarif, Mińska, Salzburga, Skopje, Wenecji i Zaporoża. Ofertą objęte są zatem także rejsy między Warszawą a Stambułem. 

Promocja dotyczy rejsów realizowanych do końca marca br., ale można z niej skorzystać bez względu na to, kiedy został wykupiony dany bilet lotniczy. 


Proces podwyższenia klasy podróży może być zrealizowany telefonicznie lub w wybranym biurze Turkish Airlines. W praktyce jednak linie pozwalają również na dokonywanie upgrade'u za mile bezpośrednio przed odlotem na lotnisku w Stambule w centrum obsługi pasażerów lub w recepcji salonu biznesowego. Opcja ta nie jest z reguły dostępna w innych portach wylotowych. 

Obniżone o połowę stawki za podwyższenie klasy przelotu mogą być bardzo dobrą okazją do wykorzystania mil dla wszystkich członków Miles&Smiles mających zaplanowane przeloty Turkish Airlines w najbliższych dniach. Przykładowo na upgrade do klasy biznes na trasie Warszawy do Stambułu trzeba przeznaczyć 7,5 tys. mil (zamiast standardowych 15 tys. mil), a podwyższenie standardu podróży z klasy ekonomicznej do biznes z Warszawy do Hong Kongu powinno kosztować zaledwie 22,5 tys. mil (w miejsce standardowej stawki 45 tys. mil). 

Pełna lista standardowych stawek wymaganych do podwyższenia klasy przelotu znajduje się na stronie linii. Należy pamiętać, że w zależności od lotniska wylotu zmiana klasy może wiązać się dodatkowo z koniecznością pokrycia wyższych podatków i opłat lotniskowych. Dotyczy to np. podróży rozpoczynających się w Paryżu i Londynie. gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie