×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej rejsów LOT-u do Wiednia


Od 1 kwietnia br. PLL LOT zwiększą liczbę rejsów między Warszawą a Wiedniem z dwóch do trzech dziennie. Nowa rotacja będzie obsługiwana wczesnym popołudniem.


Zgodnie z planem embraery E175 lub E170 realizujące rejs LO221 wystartują z Warszawy o godz. 12:00, by po 85 min. rejsu wylądować w stolicy Austrii. Drogę powrotną lot LO222 rozpocznie o godz. 14:00 i zamelduje się na Lotnisku Chopina o godz. 15:15. 

Bilety na nową rotację dostępne są zarówno w systemie przewoźnika jak i u pośredników.

Warszawa - Wiedeń


Między stolicami Polski i Austrii loty oferują także Austrian Airlines. Przewoźnik ten wykonuje trzy rejsy dziennie przeważnie bombardierami Q400. Rozkłady LOT-u i austriackiej linii są względem siebie komplementarne i objęte porozumieniem code-share. Do Wiednia z Warszawy lata także Wizz Air. Od 1 kwietnia br. będzie operował pięć razy w tygodniu (oprócz wtorków i sobót), a w okresie szczytu letnich przewozów tj. od 17 czerwca do 15 września - codziennie. 

Niedawno, PLL LOT zmienił zamierzenia co do swoich planów rozwoju połączenia między Warszawą a Amsterdamem. W grudniu ub. roku podano wiadomość, że na tej trasie od stycznia 2019 obsługiwane będą cztery rejsy dziennie. Sytuacja taka potrwała mniej niż cztery miesiące i już od 1 kwietnia nasza narodowa linia wróci do trzech rotacji w ciągu doby

- Zmiany częstotliwości do Amsterdamu i Wiednia wynikają z optymalizacji siatki połączeń i decyzji biznesowych, które zostały podjęte jeszcze przed uziemieniem floty boeingów 737 MAX 8. Co więcej, połączenie do Amsterdamu jest obsługiwane przez embraery 175, więc bieżąca sytuacja z flotą nie wpływa na ciągłość operacji na tej trasie - zapewnia Aleksandra Dąbkowska, starszy specjalista ds. PR w PLL LOT.

fot. Piotr Bożyk
gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie