×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA powitała pierwszego embraera 195


Ukraińskie Linie Lotnicze UIA otrzymały pierwszy z dwóch planowanych samolotów średniego zasięgu typu embraer-195. Maszyna oznaczona została znakami rejestracyjnymi UR-EMG i jest 6. tego typu samolotem we flocie UIA.


Embraer-195 może pomieścić 116 pasażerów w dwuklasowej konfiguracji kabiny, biznes i ekonomicznej. Pasażerowie będą mogli skorzystać z wielu zalet nowego produktu klasy Economy Premium. Pierwszy komercyjny rejs odbył się 13 marca na trasie z Kijowa do Czerniowców. Firma Embraer dostarczy kolejny model E195 jeszcze w tym roku. 


- Embraer-195 jest pierwszym w 2019 roku samolotem otrzymanym w ramach programu modernizacji floty UIA – stwierdziła Eugenia Satska, dyrektor ds. Komunikacji UIA. – Maszyny tego typu poprawią wydajność na połączeniach średniego zasięgu wypełniając lukę po wycofanych pod koniec 2018 r. samolotach typu Boeing 737 Classic. Taka zamiana będzie szczególnie istotna w przypadku lotów krajowych, ponieważ obecne we flocie UIA Boeingi 737- 800 NG nie mogą być obsłużone ze względu na masę startową w niektórych regionalnych portach lotniczych na Ukrainie gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie