UIA wydało oświadczenie w związku z planowanymi dostawami 737 MAX

14 marca 2019 08:30
2 komentarze
Ukraine International Airlines wydały specjalne oświadczenie w związku z planowanymi na bieżący rok dostawami zamówionych boeingów 737 MAX.
Reklama
Przewoźnik spodziewa się dostaw trzech egzemplarzy z najnowszej wąskokadłubowej rodziny Boeinga. W oświadczeniu przedstawiciele UIA podkreślają, że ponieważ bezpieczeństwo pasażerów zawsze zajmowało i zajmuje pierwsze miejsce na liście priorytetów, to cały proces dochodzeniowy ws. wyjaśnienia katastrof lotów ET 302 oraz JT 610 jest w Kijowie uważnie śledzony.


W dokumencie czytamy także o aktywnym dialogu prowadzonym między przewoźnikiem a producentem maszyn. UIA zapewnia, że samoloty tego typu wejdą do eksploatacji tylko po przeprowadzeniu wymaganych procedur, spełnieniu wszystkich wymogów bezpieczeństwa i wydaniu zgód na ich użytkowanie ze strony FAA, EASA i ukraińskiego organu właściwego w sprawach lotnictwa cywilnego.

fot. mat. prasowe


Ostatnie komentarze

gość_29954 2019-03-15 11:06   
gość_29954 - Profil gość_29954
@pszn - no cóż, problem z B737 MAX jest taki, że wszędzie na świecie, wszelkie procedury, wymagania, testy i wszystko co potrzeba wypadły bez zarzutu, a mimo to kilkaset osób z dwóch katastrof nie żyje, no więc urzędy nadzoru na całym świecie i linie użytkujące ten model muszą świecić oczami i klepać formułki o tym, że dokładają wszelkich starań żeby wszystko było bezpiecznie, no bo cóż innego? Jakby byli szczerzy to musieliby ogłosić, że po prostu nie mają pojęcia co jest nie tak w nowych Boeingach, więc dopóki się nie dowiedzą, to uziemiają całą flotę.
pszn 2019-03-14 17:38   
pszn - Profil pszn
Zarówno oświadczenie, a tym samym także artykuł jest totalnie o niczym. Redaktor stracił czas żeby go napisać/przetłumaczyć, a czytelnicy stracili czas na jego czytanie.

"samoloty tego typu wejdą do eksploatacji tylko po przeprowadzeniu wymaganych procedur, spełnieniu wszystkich wymogów bezpieczeństwa i wydaniu zgód na ich użytkowanie ze strony FAA, EASA i ukraińskiego organu właściwego w sprawach lotnictwa cywilnego" - rozumiem, że w przypadku innych samolotów, niektóre z tych punktów są pomijane?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy