Czartery Onur Air z Zielonej Góry do Antalyi

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
12 marca 2019 11:56
5 komentarzy
Biuro Podróży Coral Travel, wspólnie z Onur Air wprowadzają rejsy czarterowe do Turcji z lotniska w Zielonej Górze. Rejsy będą wykonywane samolotami z rodziny A320 tureckiego przewoźnika Onur Air.
Reklama

Pasażerowie będą mogli podróżować do tureckiej Antalyi w sezonie wakacyjnym – od 24 czerwca do 16 września.

- Bardzo cieszymy się z tego połączenia, które świadczy o rosnącym potencjale regionu, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, duże oferowanie rejsów z Wrocławia czy Poznania. Uważamy, że Zielona Góra jest doskonałą alternatywą i uzupełnieniem oferty dla turystów z zachodniej Polski, jak również z regionu przygranicznego Niemiec – mówi Piotr Rudzki z Biura Prasowego PPL. - Antalya była najpopularniejszym kierunkiem ubiegłego roku z Warszawy, liczymy na to, że jej popularność powtórzy się również w przypadku Zielonej Góry.


- W poprzednim roku, 40% polskich turystów wypoczywających na Riwierze Tureckiej to nasi Klienci, którzy wylecieli z Coral Travel. To cieszy, ale przede wszystkim zobowiązuje – mówi Kaan Ergun, dyrektor generalny Coral Travel Poland. - Rok 2019 zapowiada się kolejnym rokiem wakacji w Turcji. To oznacza, że klientów jest coraz więcej, a oczekiwania ich ciągle rosną. Trzeba pamiętać, że gros turystów to goście rokrocznie powracający do Turcji. Szukają więc nowości, różnorodności, bogatszej oferty. W sezonie latamy codziennie z 10 głównych lotnisk w Polsce a z Warszawy i Katowic nawet dwa razy dziennie. Dostępność naszej oferty jest więc bardzo szeroka. Niemniej jednak, już dzisiaj, najbardziej popularne terminy wylotów są wyprzedane, mimo tak wielu lotnisk i tak częstych przelotów. Lotniska mają też swoje limity i dodawanie kolejnych rejsów nie jest takie łatwe. Rozszerzamy zatem ofertę o kolejne, lokalne lotniska, w tym o Zieloną Górę. Zresztą takie też było zapotrzebowanie Klientów i sieci sprzedaży w regionie. Antalya jest tu obecnie najpopularniejszym celem wakacyjnych podróży stąd dla większej wygody naszych Klientów i większej dostępności wprowadziliśmy wyloty do Antalyi z Zielonej Góry.

W zeszłym roku Turcję odwiedziło ponad dwa razy więcej polskich turystów niż w 2017. Dynamiczny trend wzrostowy utrzymuje się, a najpopularniejszym regionem jest Riwiera Turecka.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_c756e 2019-03-20 00:27   
gość_c756e - Profil gość_c756e
Moim zdaniem super. Lotnisko się rozwija z roku na rok. Fakt, że będą loty zagraniczne do Turcji (a na pewno wypełnią miejsca bo mają bardzo korzystne ceny i lokalizacja bardzo popularna) to dobry wstęp do kolejnych kierunków.
gość_d96bb 2019-03-12 15:34   
gość_d96bb - Profil gość_d96bb
Jeżeli touroperator ma cały samolot na wyłączność, to bez żadnych konsekwencji może usunąć dane rotacje lub połączenie.

W przypadku, kiedy odsprzedaje nawet najmniejsze bloki miejsc innym touroperatorą i współdzieli samolot z innym takie sytuacje raczej nie mają miejsca.

Mogą się pojawić, ale nie muszą. Stanowią raczej rzadkość. Częściej po prostu robią lądowanie w innym porcie lotniczym, by zebrać z niego innych klientów.

Wszystko zależy od tego, czy wspomniany w tekście organizator ma samolot na wyłączność.
Przypuszczam, że tak, bo Coral Travel należy do tureckiego holdingu turystycznego i sam przewoźnik też jest turecki.
gość_2bbbd 2019-03-12 15:24   
gość_2bbbd - Profil gość_2bbbd
Zejdźcie na ziemie i śnić na jawie. Nawet taki kierunek jak Antalya nie będzie tak opłacalny, żeby latać z Zielonej Góry. Polatają max. jeden sezon i powiedzą grzecznie "Żegnaj, Zielona Góro"
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama