Oferta status match w airBaltic

Marek Stus - Profil Marek Stus
10 marca 2019 10:15
Łotewskie linie lotnicze airBaltic oferują aktualnie możliwość uzyskania status match, czyli wyrównania statusu w swoim programie lojalnościowym airBaltic Club.
Reklama

Status match polega na przyznaniu pasażerom posiadającym wysoki status w innych, konkurencyjnych liniach jego odpowiednika we własnym programie. Jest to krok mający na celu pozyskanie nowych klientów poprzez zapewnienie im przywilejów i dodatkowych korzyści już od pierwszego lotu, a więc bez konieczności oczekiwania na spełnienie określonych kryteriów kwalifikacyjnych.Oferta status match w airBaltic jest skierowana do posiadaczy wysokich statusów w trzech programach lojalnościowych:
  • Finnair Plus (status: VIP Gold, Platinum i Platinum Lumo)
  • Miles&More (status: Senator i HON Circle)
  • SAS EuroBonus (status: Gold, Diamond)
W jej ramach łotewski przewoźnik gwarantuje (po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia) przyznanie najwyższego w swoim programie statusu VIP, który daje m.in. prawo do priorytetowej odprawy na jego rejsy, możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsc w samolocie, wstęp do wybranych poczekalni biznesowych (wraz z jednym gościem i dziećmi do 12 roku życia) oraz zwiększony limit darmowego bagażu. Dodatkowo posiadacze statusu VIP w airBaltic Club otrzymują dwa vouchery rocznie na podwyższenie klasy podróży.Aby skorzystać z oferty status match należy wysłać drogą elektroniczną na adres info@pins.co swój numer w programie łotewskich linii oraz kopię karty statusowej wraz z wyciągiem z konta wybranego programu lojalnościowego. Linie zastrzegają możliwość weryfikacji dokumentów i w szczególności ustalenia, czy posiadany w konkurencyjnych programach status został uzyskany na podstawie wylatanych przez pasażera mil lub segmentów. Rozpatrzenie wniosku może trwać do dwóch tygodni.

Należy pamiętać, że oferta status match dostępna jest jedynie raz dla każdego klienta, więc decyzję o skorzystaniu z niej w danym momencie należy podjąć w oparciu o bieżące i przyszłe plany podróży, tak aby maksymalnie wykorzystać przywileje i możliwości gwarantowane przez program łotewskich linii.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama