×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oferta status match w airBaltic


Łotewskie linie lotnicze airBaltic oferują aktualnie możliwość uzyskania status match, czyli wyrównania statusu w swoim programie lojalnościowym airBaltic Club.


Status match polega na przyznaniu pasażerom posiadającym wysoki status w innych, konkurencyjnych liniach jego odpowiednika we własnym programie. Jest to krok mający na celu pozyskanie nowych klientów poprzez zapewnienie im przywilejów i dodatkowych korzyści już od pierwszego lotu, a więc bez konieczności oczekiwania na spełnienie określonych kryteriów kwalifikacyjnych. Oferta status match w airBaltic jest skierowana do posiadaczy wysokich statusów w trzech programach lojalnościowych: 
  • Finnair Plus (status: VIP Gold, Platinum i Platinum Lumo)
  • Miles&More (status: Senator i HON Circle)
  • SAS EuroBonus (status: Gold, Diamond) 
W jej ramach łotewski przewoźnik gwarantuje (po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia) przyznanie najwyższego w swoim programie statusu VIP, który daje m.in. prawo do priorytetowej odprawy na jego rejsy, możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsc w samolocie, wstęp do wybranych poczekalni biznesowych (wraz z jednym gościem i dziećmi do 12 roku życia) oraz zwiększony limit darmowego bagażu. Dodatkowo posiadacze statusu VIP w airBaltic Club otrzymują dwa vouchery rocznie na podwyższenie klasy podróży. Aby skorzystać z oferty status match należy wysłać drogą elektroniczną na adres info@pins.co swój numer w programie łotewskich linii oraz kopię karty statusowej wraz z wyciągiem z konta wybranego programu lojalnościowego. Linie zastrzegają możliwość weryfikacji dokumentów i w szczególności ustalenia, czy posiadany w konkurencyjnych programach status został uzyskany na podstawie wylatanych przez pasażera mil lub segmentów. Rozpatrzenie wniosku może trwać do dwóch tygodni. 

Należy pamiętać, że oferta status match dostępna jest jedynie raz dla każdego klienta, więc decyzję o skorzystaniu z niej w danym momencie należy podjąć w oparciu o bieżące i przyszłe plany podróży, tak aby maksymalnie wykorzystać przywileje i możliwości gwarantowane przez program łotewskich linii.
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie