×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurowings uruchomią połączenia z Frankfurtu


Grupa Lufthansy podjęła decyzję o dalszym rozwoju połączeń turystycznych. Po sukcesie odnotowanym w Monachium, w sezonie zimowym Eurowings polecą na trasach dalekodystansowych z Frankfurtu - co oznaczać będzie debiut przewoźnika nad Menem.


Początkowo Eurowings będą oferować loty z Frankfurtu na popularne w okresie zimowym: Mauritius i Barbados oraz do Windhuk w Namibii. Już teraz planowane są jednak inne destynacje.

Od lata ub. roku Eurowings są obecne w Monachium skąd oferują połączenia długodystansowe do wybranych miejscowości turystycznych. W sezonie zimowym 2019/2020 dotychczasową ofertę uzupełni połączenie do Bangkoku.

- Grupa Lufthansy jest już dziś jednym z największych wakacyjnych dostawców usług turystycznych w całej Europie. Popyt, zwłaszcza w tym obszarze, szybko rośnie. Dlatego konsekwentnie wzmacniamy naszą pozycję w Monachium i wchodzimy do Frankfurtu. Loty dowozowe, realizowane przez Lufthansę, do hubów we Frankfurcie i Monachium jeszcze bardziej ułatwią naszym pasażerom dotarcie w przyszłości do najpiękniejszych miejsc na świecie - mówi Harry Hohmeister, członek zarządu Lufthansy.


Tym samym rozpocznie się współpraca pomiędzy Lufthansą i Eurowings na największym lotnisku w Niemczech: 

To strategiczny krok dla Grupy, połączenie oferty dwóch największych linii lotniczych na lotnisku we Frankfurcie. Będziemy łączyć produkt dostosowany do potrzeb podróżujących w celach turystycznych oraz przystępną cenowo ofertę Eurowings z siłą sprzedaży i marketingu Lufthansy we Frankfurcie - zdradza Thorsten Dirks, członek zarządu Lufthansy i dyrektor generalny Eurowings.

W celu ekspansji w segmencie turystycznym Eurowings wykorzysta łącznie siedem samolotów Airbus A330, które na pokład zabiorą do 310 osób. Samoloty będą stopniowo rozdzielane do baz w Monachium i Frankfurcie.

fot. mat. prasowegość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie