Flying Blue: Nowe kierunki w marcowej promocji milowej

Marek Stus - Profil Marek Stus
03 marca 2019 12:15
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama

W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 maja do 30 czerwca 2019 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do 31 marca br.


Tym razem promocją objęte są wybrane przeloty europejskie oraz rejsy z Europy do Argentyny, Kanady, na Karaiby oraz do wybranych miast w Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.

Spośród dostępnych tras najciekawsze w tej edycji są połączenia z Europy na Curaçao w klasie biznes. Przykładowo przelot KLM z Warszawy kosztuje w każdą stronę zaledwie 26,5 tys. mil oraz 177,02 EUR opłat i podatków.

Atrakcyjnie kształtują się również stawki za podróże Air France w klasie biznes do Wuhan. Z Warszawy taki bilet w jedną stronę kosztuje 45 tys. mil oraz 191,26 EUR opłat i podatków.


Warto ponadto sprawdzić stawki milowe do wybranych miast kanadyjskich i Meksyku (Cancun i Mexico City).

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama