×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hochtief Polska przebuduje terminal na Okęciu


Firma Hochtief Polska przebuduje terminal A na warszawskim Okęciu - poinformowała spółka. W ramach prac powstaną nowe stanowiska kontroli dokumentów oraz kontroli bezpieczeństwa. Prace mają się zakończyć w ostatnim kwartale br.


Projekt będzie realizowany w ramach dwóch zadań. Pierwsze z nich polegać będzie na budowie czterech poczekalni autobusowych w strefie dla pasażerów spoza Schengen w pirsie północnym wraz z adaptacją pomieszczeń w pirsie południowym oraz w terminalu A.
 

W ramach drugiego zadania terminal A zostanie rozbudowany o częściowo dwukondygnacyjny obiekt kubaturowy, przeznaczony na powiększoną strefę kontroli bezpieczeństwa na kierunkach Non Schengen-Schengen, strefę wejściową dla gości VIP oraz maszynownię wentylacyjno-klimatyzacyjną. Powstaną także dodatkowe stanowiska kontroli dokumentów oraz kontroli bezpieczeństwa osób.

Już wcześniej w latach 2012-2015 Hochtief Polska przebudowywał budynek terminala na Lotnisku Chopina, zaś obecnie przedsiębiorstwo modernizuje sortownię bagażu na tym lotnisku. 

fot. mat. prasowegość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie