×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


flydubai zwiększy oferowanie na trasach do Arabii Saudyjskiej


Linie lotnicze flydubai z siedzibą w Dubaju ogłosiły tydzień temu (20.02), że wzbogacą swoją ofertę połączeń z Arabią Saudyjską. W ciągu tygodnia przybędzie aż 12 lotów.


Wśród dodawanych połączeń aż siedem to loty do Rijadu, jeden każdego dnia. Pozostałe pięć pozycji, które wzbogacą ofertę flydubai to połączenia z Hofuf. Poszerzony rozkład wchodzi w życie 16 marca 2019. Linia Emirates, która pomagała w rozwoju niskokosztowego flydubai zapowiedziała z kolei możliwe zawarcie porozumienia codeshare na tych trasach.


- Arabia Saudyjska pozostaje dla flydubai bardzo ważnym rynkiem i jesteśmy zachwyceni mogąc zwiększyć nasze oferowanie do tego kraju, szczególnie wtedy gdy ruch turystyczny i handlowy pomiędzy naszymi państwami rośnie - skomentował dodatkowe połączenia Hamad Obaidalla, dyrektor handlowy flydubai. - Chcemy podziękować władzom Arabii Saudyjskiej za ich wsparcie dla naszej linii i zapewnianie niezbędnych zasobów i usług, które pozwalają nam odnosić sukcesy. Z nowymi połączeniami w naszej siatce nasze zaangażowanie w zapewnianie dostępności komunikacyjnej pozwoli pasażerom na jeszcze wygodniejsze podróżowanie.


Flydubai oferuje obecnie połączenia ze swojego hubu w Dubaju do 11 lokalizacji w Arabii Saudyjskiej. Dodatkowo linia operuje do Abhy, Dammamu, Hail, Dżizanu, Medyny, Qassim, Rijadu, Tabuku, Taifu i Dżuddy, dzięki czemu jej pasażerowie mogą wygodnie przesiadać się na dalsze loty do Azji, Europy, Indii i Rosji. Niedawno linia zapowiedziała także uruchomienie od marca 2019 połączenia do Taszkientu, a także do Neapolu i Budapesztu od czerwca. Oferta została też wzbogacona o rozpoczęte już operacje do Kozhikode w Indiach. Obecnie w siatce połączeń oferowanych przez flydubai jest ponad 90 tras w 47 krajach, które obsługiwane są przez nowoczesną flotę złożoną z 64 boeingów 737.

fot. mat. prasowe
gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie