flydubai zwiększy oferowanie na trasach do Arabii Saudyjskiej

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
27 lutego 2019 08:53
1 komentarz
Linie lotnicze flydubai z siedzibą w Dubaju ogłosiły tydzień temu (20.02), że wzbogacą swoją ofertę połączeń z Arabią Saudyjską. W ciągu tygodnia przybędzie aż 12 lotów.
Reklama

Wśród dodawanych połączeń aż siedem to loty do Rijadu, jeden każdego dnia. Pozostałe pięć pozycji, które wzbogacą ofertę flydubai to połączenia z Hofuf. Poszerzony rozkład wchodzi w życie 16 marca 2019. Linia Emirates, która pomagała w rozwoju niskokosztowego flydubai zapowiedziała z kolei możliwe zawarcie porozumienia codeshare na tych trasach.


- Arabia Saudyjska pozostaje dla flydubai bardzo ważnym rynkiem i jesteśmy zachwyceni mogąc zwiększyć nasze oferowanie do tego kraju, szczególnie wtedy gdy ruch turystyczny i handlowy pomiędzy naszymi państwami rośnie - skomentował dodatkowe połączenia Hamad Obaidalla, dyrektor handlowy flydubai. - Chcemy podziękować władzom Arabii Saudyjskiej za ich wsparcie dla naszej linii i zapewnianie niezbędnych zasobów i usług, które pozwalają nam odnosić sukcesy. Z nowymi połączeniami w naszej siatce nasze zaangażowanie w zapewnianie dostępności komunikacyjnej pozwoli pasażerom na jeszcze wygodniejsze podróżowanie.


Flydubai oferuje obecnie połączenia ze swojego hubu w Dubaju do 11 lokalizacji w Arabii Saudyjskiej. Dodatkowo linia operuje do Abhy, Dammamu, Hail, Dżizanu, Medyny, Qassim, Rijadu, Tabuku, Taifu i Dżuddy, dzięki czemu jej pasażerowie mogą wygodnie przesiadać się na dalsze loty do Azji, Europy, Indii i Rosji. Niedawno linia zapowiedziała także uruchomienie od marca 2019 połączenia do Taszkientu, a także do Neapolu i Budapesztu od czerwca. Oferta została też wzbogacona o rozpoczęte już operacje do Kozhikode w Indiach. Obecnie w siatce połączeń oferowanych przez flydubai jest ponad 90 tras w 47 krajach, które obsługiwane są przez nowoczesną flotę złożoną z 64 boeingów 737.

fot. mat. prasowe

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_118a5 2019-02-27 11:33   
gość_118a5 - Profil gość_118a5
Zdjęcie uniformu już nieaktualne od ponad roku!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama