×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


China Eastern: Częściej do Pragi


Chiński przewoźnik po raz kolejny zwiększy liczbę lotów do Pragi, dokąd z Szanghaju-Pudong latać będzie pięć razy tygodniowo już od początku sezonu letniego 2019.China Eastern Airlines rozpoczęły loty do Pragi w kwietniu 2016 r. i początkowo odbywały się one trzy razy w tygodniu. W 2018 r. przewoźnik oferował na tej trasie już cztery rejsy w tygodniu, a od 5 maja 2019 r. połączenie wykonywane będzie pięć razy w tygodniu - wyloty z Pragi w poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele. Warto zaznaczyć, że loty w czwartki i niedziele odbywają się z międzylądowaniem w Xi’an. Wszystkie loty obsługiwane są przez airbusy A330-200, które skonfigurowano dla 262 pasażerów.


Lotnisko w Pradze oczekuje, że nowy poniedziałkowy lot przyniesie za sobą ok. 10 tys. dodatkowych pasażerów w obu kierunkach tylko w sezonie letnim.

Z Pragi polecimy także 3 razy w tygodniu do Pekinu-Capital na pokładzie samolotu Hainan Airlines. Ponadto, w styczniu informowaliśmy, że do Pragi polecieć może tajska AirAsia X - według Andreja Babiša, czeskiego premiera, przewoźnik widzi w Pradze bramę do Europy i do końca 2019 r. ma uruchomić codzienne loty do czeskiej stolicy.

Fot.: wikicommonsgość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie