×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gulf Air poleci do Malagi


Narodowy przewoźnik Bahrajnu - Gulf Air - zapowiedział uruchomienie nowego połączenia do Malagi. Loty do Andaluzji będą wykonywane sezonowo.Według informacji przekazanych przez przewoźnika, samoloty należące do Gulf Air będą operować między Manamą i Malagą między 14 czerwca a 15 września. Choć połączenie widnieje w systemie rezerwacyjnym, to na chwilę obecną nie ma jeszcze możliwości kupna biletów.

Malaga jest znana jako miejsce wakacyjnego wypoczynku i cieszy się dużą popularnością wśród klientów z naszego regionu. Miasto stanie się pierwszym hiszpańskim ośrodkiem miejskim do którego dotrą nasze maszyny. Cieszymy się, że dołączy ona w nadchodzącym lecie do naszej oferty - powiedział Krešimir Kučko, dyrektor generalny Gulf Air.


Gulf Air niedawno ogłosił nową strategię rozwoju, która zakłada przyjęcie tzw. modelu butikowego, zakładającego skupienie się na jakości oferowanego produktu i doświadczeniach pasażera. W ramach przyjętej strategii wprowadzono m.in. zmiany w klasie Falcon Gold i zdecydowano się na wymianę floty - warto dodać, że przewoźnik w zakresie samolotów wąskokadłubowych postawił na airbusy A320neo, natomiast w zakresie samolotów szerokokadłubowych - na boeingi 787.

fot. Gulf Airgość_c6237 - Profil
gość_c6237
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie