Gulf Air poleci do Malagi

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
07 lutego 2019 10:00
Narodowy przewoźnik Bahrajnu - Gulf Air - zapowiedział uruchomienie nowego połączenia do Malagi. Loty do Andaluzji będą wykonywane sezonowo.
Reklama

Według informacji przekazanych przez przewoźnika, samoloty należące do Gulf Air będą operować między Manamą i Malagą między 14 czerwca a 15 września. Choć połączenie widnieje w systemie rezerwacyjnym, to na chwilę obecną nie ma jeszcze możliwości kupna biletów.

- Malaga jest znana jako miejsce wakacyjnego wypoczynku i cieszy się dużą popularnością wśród klientów z naszego regionu. Miasto stanie się pierwszym hiszpańskim ośrodkiem miejskim do którego dotrą nasze maszyny. Cieszymy się, że dołączy ona w nadchodzącym lecie do naszej oferty - powiedział Krešimir Kučko, dyrektor generalny Gulf Air.


Gulf Air niedawno ogłosił nową strategię rozwoju, która zakłada przyjęcie tzw. modelu butikowego, zakładającego skupienie się na jakości oferowanego produktu i doświadczeniach pasażera. W ramach przyjętej strategii wprowadzono m.in. zmiany w klasie Falcon Gold i zdecydowano się na wymianę floty - warto dodać, że przewoźnik w zakresie samolotów wąskokadłubowych postawił na airbusy A320neo, natomiast w zakresie samolotów szerokokadłubowych - na boeingi 787.

fot. Gulf Air
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama