×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aer Lingus: Pierwszy A321LR poleci do Hartford


Irlandzki Aer Lingus poinformował, że pierwszy z odebranych airbusów A321LR obsłuży połączenie do amerykańskiego Hartford. Stanie się to z początkiem lipca br.Jak informują przedstawiciele przewoźnika - krótko po debiucie na trasie z Dublina do Hartford najnowsze wąskokadłubowce we flocie przewoźnika pojawią się także na trasie do Minneapolis. Loty do największego miasta Minnesoty zostaną zainaugurowane 8 lipca i od samego początku mają być realizowane airbusami A321LR. Z kolei od 8 sierpnia wąskokadłubowa maszyna po raz pierwszy poleci do Montrealu.


Irlandczycy oczekują dostaw łącznie czternastu A321LR, z których cztery mają wylądować w Dublinie w tym roku. Samolotem będzie mogło jednorazowo podróżować 184 pasażerów, w tym 16 w klasie biznes i 168 w klasie ekonomicznej.

Na chwilę obecną jedynym przewoźnikiem wykorzystującym maszyny tego typu jest izraelska Arkia, która posiada dwa egzemplarze A321LR i oczekuje dostawy trzeciego.

fot. Aer Lingus
gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie