×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM łączy swoich pasażerów za pomocą holografii


Holenderski KLM w ramach kampanii "Take-Off Tips" stworzył na kilku wybranych lotniskach specjalne platformy, dzięki którym pasażerowie oczekujący na lot, będą mogli wymienić się ze sobą spostrzeżeniami z podróży.


Korzystając z połączenia na żywo, pasażerowie mogą rozmawiać w cztery oczy z innymi podróżnymi znajdującymi się w różnych częściach świata dzięki wyświetlanemu przed sobą hologramowi rozmówcy. 

Przedstawiciele przewoźnika twierdzą, że zastosowanie tego rodzaju innowacji sprzyja z jednej strony dzieleniu się wskazówkami dotyczącymi podróży czy spostrzeżeniami kulturowymi z danego rejonu świata, a z drugiej pozwolą na nawiązywanie znajomości między ludźmi, którzy najprawdopodobniej nigdy by się nie spotkali. Obecnie, dzięki zainstalowanym stanowiskom, pasażerowie mogą rozmawiać ze sobą na lotniskach w Amsterdamie, Oslo i Rio de Janeiro.


- W naszej branży ogromną radością jest możliwość łączenia ludzi ze sobą. Pasję tą staramy się przekazywać w naszych kampaniach wizerunkowych, a "Take-Off Tips" nie jest wyjątkiem. Nieustannie szukamy środków umożliwiających nawiązywanie kontaktu między klientami, w tym nowych technologii, aby tworzyć niezapomniane wrażenia - komentuje Natascha van Roode, dyrektorka działu komunikacji i marketingu w KLM.gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie