KLM łączy swoich pasażerów za pomocą holografii

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
30 stycznia 2019 11:56
Holenderski KLM w ramach kampanii "Take-Off Tips" stworzył na kilku wybranych lotniskach specjalne platformy, dzięki którym pasażerowie oczekujący na lot, będą mogli wymienić się ze sobą spostrzeżeniami z podróży.
Reklama

Korzystając z połączenia na żywo, pasażerowie mogą rozmawiać w cztery oczy z innymi podróżnymi znajdującymi się w różnych częściach świata dzięki wyświetlanemu przed sobą hologramowi rozmówcy.

Przedstawiciele przewoźnika twierdzą, że zastosowanie tego rodzaju innowacji sprzyja z jednej strony dzieleniu się wskazówkami dotyczącymi podróży czy spostrzeżeniami kulturowymi z danego rejonu świata, a z drugiej pozwolą na nawiązywanie znajomości między ludźmi, którzy najprawdopodobniej nigdy by się nie spotkali. Obecnie, dzięki zainstalowanym stanowiskom, pasażerowie mogą rozmawiać ze sobą na lotniskach w Amsterdamie, Oslo i Rio de Janeiro.


- W naszej branży ogromną radością jest możliwość łączenia ludzi ze sobą. Pasję tą staramy się przekazywać w naszych kampaniach wizerunkowych, a "Take-Off Tips" nie jest wyjątkiem. Nieustannie szukamy środków umożliwiających nawiązywanie kontaktu między klientami, w tym nowych technologii, aby tworzyć niezapomniane wrażenia - komentuje Natascha van Roode, dyrektorka działu komunikacji i marketingu w KLM.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama