×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Problemy lotowskiego dreamlinera w Meksyku


Dreamliner PLL LOT został uziemiony na lotnisku w Cancun, podał PAP. Jak komentuje przewoźnik, powodem takiej sytuacji jest awaria urządzenia zasilającego główny komputer.Chodzi o samolot o numerach rejestracyjnych SP-LRB. Wczoraj (tj. 25.01) wystartował on w czarterowy rejs z Warszawy do Cancun. Na miejscu okazało się, że doszło do awarii. W związku z tym 250 pasażerów nie powróci do kraju zgodnie z założony terminem. 

Jak zapewnia PLL LOT część, która uległa awarii została już zamówiona i wysłana z fabryki Boeinga w USA. Dzisiaj wieczorem polskiego czasu powinna dotrzeć do Meksyku, po czym zacznie się jej montaż. Prawdopodobnie zajmie to ok. 24 godzin. 


- Pasażerowie uziemionego w Meksyku samolotu Dreamliner Polskich Linii Lotniczych, który miał w sobotę rano wylądować w Warszawie, są pod naszą opieką, mają zapewnione posiłki i przebywają w hotelu - powiedział PAP Adrian Kubicki, rzecznik narodowej linii.

fot. Piotr Bożykgość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie