×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet zawiesi loty z Warszawy do Londynu-Gatwick i Genewy?


easyJet nie będzie oferować w sezonie letnim 2019 r. połączeń z Warszawy do Londynu-Gatwick i Genewy - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Z nieoficjalnych informacji wynika, że połączenia mogą wrócić, ale w innych godzinach.


"Nie ma obecnie możliwości rezerwacji lotów easyJet z Warszawy do Londynu-Gatwick i Genewy. W systemie rezerwacyjnym są loty tylko do marca" - alarmują nasi Czytelnicy poprzez platformę "Daj znać".


Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, loty do Genewy i  Londynu będą wykonywane jedynie do (odpowiednio) 27 i 29 marca br. Portal Fly4Free ustalił, że brytyjski przewoźnik stracił sloty na połączenia w tych godzinach i przez to musi je zawiesić. Jeśli easyJet uzyska sloty w odpowiadających mu godzinach, rejsy mogą wrócić do rozkładu. 

W ubiegłym roku easyJet zdecydował się na otwarcie połączeń między Londynem-Gatwick, Berlinem, Bazyleą i Genewą a stołecznym Okęciem. Rejsy rozpoczęły się 31 października 2018 r. gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie