×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Chopina: Sprzedaż miejsc parkingowych online


Na Lotnisku Chopina działa nowy system online do sprzedaży i rezerwacji miejsc parkingowych. To kolejne udogodnienie dla osób, które wybierają się w podróż z największego portu lotniczego w Polsce.


System obejmuje miejsca na parkingach P1, P2, P4 oraz Premium. Dla klientów, którzy wybiorą ten sposób rezerwacji, przewidziana jest 12 proc. zniżka. Za rezerwację miejsca – dokonywaną na jeden dzień lub, maksymalnie, na 30 dni - można zapłacić kartą kredytową, przelewem lub blikiem (za pośrednictwem platformy First Data Payments). Rezerwację można złożyć już z dwunastomiesięcznym wyprzedzeniem, nie później jednak niż godzinę przez wjazdem.

W momencie dokonywania rezerwacji klienci dokonują wyboru, czy chcą dostać się na parking korzystając z przyznanego kodu QR, czy też po rozpoznaniu przez system numerów tablic rejestracyjnych. Nie zmienia to faktu, że zawsze warto mieć przy kod QR, na wypadek gdyby tablice były nieczytelne.


Aby odebrać bilet, należy poczekać na rozpoznanie tablic lub przyłożyć kod QR. Nie należy klikać przycisku pobrania biletu – wtedy pobieramy zwykły bilet, a nie ten z rezerwacji. Bilet rezerwacji pojawi się automatycznie, gdy system rozpozna tablice lub kod QR.

Rezerwacji można dokonywać w dwóch językach – polskiej i angielskiej. Niewykluczone, że w przyszłości pojawią się kolejne wersje językowe systemu.

Początkowa zniżka dla klientów online wynosi 12 proc. W planach są kolejne dogodne oferty i promocje, m.in. możliwość równoczesnej rezerwacji miejsc parkingowych oraz wejść do lotniskowych Business Lounge, a także wykupienia przejścia Fast Track.gość_8e4dd - Profil
gość_8e4dd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie