Lotnisko Chopina: Sprzedaż miejsc parkingowych online

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
24 stycznia 2019 16:26
3 komentarze
Na Lotnisku Chopina działa nowy system online do sprzedaży i rezerwacji miejsc parkingowych. To kolejne udogodnienie dla osób, które wybierają się w podróż z największego portu lotniczego w Polsce.
Reklama

System obejmuje miejsca na parkingach P1, P2, P4 oraz Premium. Dla klientów, którzy wybiorą ten sposób rezerwacji, przewidziana jest 12 proc. zniżka. Za rezerwację miejsca – dokonywaną na jeden dzień lub, maksymalnie, na 30 dni - można zapłacić kartą kredytową, przelewem lub blikiem (za pośrednictwem platformy First Data Payments). Rezerwację można złożyć już z dwunastomiesięcznym wyprzedzeniem, nie później jednak niż godzinę przez wjazdem.

W momencie dokonywania rezerwacji klienci dokonują wyboru, czy chcą dostać się na parking korzystając z przyznanego kodu QR, czy też po rozpoznaniu przez system numerów tablic rejestracyjnych. Nie zmienia to faktu, że zawsze warto mieć przy kod QR, na wypadek gdyby tablice były nieczytelne.


Aby odebrać bilet, należy poczekać na rozpoznanie tablic lub przyłożyć kod QR. Nie należy klikać przycisku pobrania biletu – wtedy pobieramy zwykły bilet, a nie ten z rezerwacji. Bilet rezerwacji pojawi się automatycznie, gdy system rozpozna tablice lub kod QR.

Rezerwacji można dokonywać w dwóch językach – polskiej i angielskiej. Niewykluczone, że w przyszłości pojawią się kolejne wersje językowe systemu.

Początkowa zniżka dla klientów online wynosi 12 proc. W planach są kolejne dogodne oferty i promocje, m.in. możliwość równoczesnej rezerwacji miejsc parkingowych oraz wejść do lotniskowych Business Lounge, a także wykupienia przejścia Fast Track.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_eaa84 2019-01-25 13:41   
gość_eaa84 - Profil gość_eaa84
czyli Gdańsk nie pomyślał o artykule promocyjnym a Warszawa tak. Sama sprzedaż rezerwacji parkingowych online bardzo dobre, bo wszyscy na tym zyskują.
gość_3433d 2019-01-25 12:02   
gość_3433d - Profil gość_3433d
gość_cfbdc: We Wrocławiu też. Ale wydaje mi się, że tu chodziło o sam fakt poinformowania ludzi, że od teraz taka możliwość będzie również w WAW.
gość_cfbdc 2019-01-25 08:58   
gość_cfbdc - Profil gość_cfbdc
Nie ma się czym chwalić, w Gdańsku coś takiego jest już od dawna i nikt nie pisał artykułów na ten temat
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama