×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Peppermint przygotuje nową odsłonę kampanii "Born in Poland"


Agencja Peppermint przygotowała oprawę graficzną nowej odsłony kampanii „Born in Poland” realizowanej w sieci sklepów wolnocłowych Aelia Duty Free.Zespół Peppermint odpowiada za przygotowanie nowej szaty graficznej kampanii „Born in Poland” w ramach której na specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach sieci sklepów Aelia Duty Free oferowane są wybrane polskie marki. Działania marketingowe pod hasłem „Born in Poland” rozpoczęły się w ubiegłym roku w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Akcja będzie kontynuowana w 2019 r. w nowej odsłonie. Odświeżone logo oraz inspirowany falą motyw przewodni, będą wykorzystywane w komunikacji POS oraz materiałach drukowanych.

Aelia Duty Free jest wiodącą marką Lagardère Duty Free – jednostki Lagardère Travel Retail specjalizującej się w sprzedaży wolnocłowej oraz dóbr luksusowych. Aelia Duty Free jest obecna na polskim rynku od 2005 r. i oferuje swoim klientom szeroki wybór ekskluzywnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych perfum, kosmetyków, alkoholi, słodyczy oraz dodatków. Obecnie w Polsce funkcjonują 32 sklepy na 10 lotniskach.

Firmy nawiązały współpracę w listopadzie zeszłego roku.gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie