×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FlixBus: Bilety dostępne także przez e-podroznik.pl


Pasażerowie FlixBusa będą mogli nabyć bilety na przejazdy zielono-żółtymi autokarami przez portal e-podroznik.pl - czytamy w oświadczeniu prasowym firmy.


E-podroznik.pl, to największa polska platforma ułatwiająca planowanie podróży oraz zakup biletów online. Od środy, w wyszukiwarce dostępne będą bilety na wszystkie połączenia FlixBusa, umożliwiające podróż do łącznie 3000 miejsc w Polsce, Europie i w Stanach Zjednoczonych.


Współpraca z e-podróżnikiem będzie doskonałym uzupełnieniem naszych dotychczasowych kanałów sprzedaży i pozwoli nam dotrzeć do nowych grup użytkowników komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska e-podróżnik.pl to unikalna w skali Europy platforma, która przez ponad 10 lat obecności na polskim rynku stała się synonimem planera podróży. Pasażerowie, którzy już z niego korzystają, zyskają dodatkowe, wygodne połączenia autobusowe do kilku tysięcy miast w Polsce i Europie.

Portal, którego właścicielem jest firma Teroplan, jako jedyny w Polsce pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Pozwala pasażerom na zakup biletów zintegrowanych – jednego biletu na połączenia kolejowo-autobusowe oraz na połączenia skomunikowane i jednego biletu na połączenia autobusowe z przesiadką.

fot. FlixBusgość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie