FlixBus: Bilety dostępne także przez e-podroznik.pl

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
24 stycznia 2019 11:26
3 komentarze
Pasażerowie FlixBusa będą mogli nabyć bilety na przejazdy zielono-żółtymi autokarami przez portal e-podroznik.pl - czytamy w oświadczeniu prasowym firmy.
Reklama

E-podroznik.pl, to największa polska platforma ułatwiająca planowanie podróży oraz zakup biletów online. Od środy, w wyszukiwarce dostępne będą bilety na wszystkie połączenia FlixBusa, umożliwiające podróż do łącznie 3000 miejsc w Polsce, Europie i w Stanach Zjednoczonych.


Współpraca z e-podróżnikiem będzie doskonałym uzupełnieniem naszych dotychczasowych kanałów sprzedaży i pozwoli nam dotrzeć do nowych grup użytkowników komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska e-podróżnik.pl to unikalna w skali Europy platforma, która przez ponad 10 lat obecności na polskim rynku stała się synonimem planera podróży. Pasażerowie, którzy już z niego korzystają, zyskają dodatkowe, wygodne połączenia autobusowe do kilku tysięcy miast w Polsce i Europie.

Portal, którego właścicielem jest firma Teroplan, jako jedyny w Polsce pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Pozwala pasażerom na zakup biletów zintegrowanych – jednego biletu na połączenia kolejowo-autobusowe oraz na połączenia skomunikowane i jednego biletu na połączenia autobusowe z przesiadką.

fot. FlixBus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_3433d 2019-01-25 12:05   
gość_3433d - Profil gość_3433d
brooks88: Czeski IDOS akurat jest świetny (mam na telefonie aplikację i czasami korzystam). Nawet dla polskich linii kolejowych pokazuje kilometraż, czego w drugą stronę nie ma w żadnej polskiej aplikacji.
brooks88 2019-01-25 08:36   
brooks88 - Profil brooks88
do gość_3433d coś jak w Czechach IDOS tylko tam jeszcze nie pokazuje FlixBus
gość_3433d 2019-01-24 13:07   
gość_3433d - Profil gość_3433d
Bardzo lubię e-podrożnik, gdyż mogę tam dość łatwo znaleźć interesujące mnie połączenia autobusowe. Niemniej jednak szkoda, że wyświetlane są tam połączenia tak naprawdę mniejszości polskich przewoźników. Potrzebna jest w naszym kraju wyszukiwarka, która pokazywałaby wszystkich przewoźników autobusowych oraz kolejowych istniejących w Polsce. Tylko, że dopóki wciąż mamy mnóstwo przewoźników "busiarzy", którzy informacji o rozkładach jazdy prawie nigdzie nie umieszczają, to ten problem wciąż będzie aktualny.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama