×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kenya Airways poleci do Włoch i Szwajcarii


Kenijski przewoźnik połączy Nairobi z kolejnymi dwoma europejskimi miastami. Poleci do Włoch i Szwajcarii.


Kenya Airways rozpocznie nowe połączenia do Rzymu oraz Genewy od czerwca tego roku. Jak mówi przewoźnik, są to dążenia do stałego rozszerzenia swojej oferty przesiadkowej w bazie w Nairobi.
Loty do Włoch i Szwajcarii odbywać się będą cztery razy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Pierwszy raz samolot na trasie do Rzymu wystartuje 14 czerwca, z kolei połączenia do Genewy ruszą 12 czerwca. Do obsługi obu połączeń wykorzystywany będzie boeing 787-8. 


- Dzięki tym trasom Kenya Airways oferować będzie doskonałe połączenia z Rzymu oraz Genewy aż do 43 miejsc w Afryce. Podróżni będą mogli polecieć też do samego Nairobi, które jest afrykańską centralą ONZ, a także ważnym miastem dla międzynarodowej dyplomacji - powiedział Sebastian Mikosz, prezes Kenya Airways.

Kenya Airways obsługiwała już wcześniej loty do Wiecznego Miasta. Po wznowieniu tej trasy, i dołączeniu Genewy, przewoźnik obsługiwać będzie 55 kierunków na całym świecie, w tym 5 w Europie.

Rzym jest globalną metropolią, bogatą w historię i kulturę, co czyni to miasto jednym z najpopularniejszych turystycznych kierunków na świecie. W Genewie siedzibę ma największa liczba międzynarodowych organizacji - dodał Mikosz.gość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie