×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SWISS: Nowe połączenia z Genewy


Swiss International Airlines zapowiedziały uruchomienie pięciu nowych sezonowych połączeń z Genewy. Przewoźnik poleci na lotniska we Włoszech, Hiszpanii, Grecji i Portugalii.


Loty z Genewy do Brindisi we Włoszech, Faro w Portugalii, Mykonos w Grecji, Alicante i na Ibizę w Hiszpanii wzmocnią siatkę połączeń szwajcarskiego przewoźnika, który włącznie z nimi zaoferuje 42 kierunki ze swojej bazy w Genewie.

Od 23 czerwca do 25 października br. SWISS zaoferuje dwa połączenia tygodniowo pomiędzy Genewą, a Brindisi. Loty będą wykonywane w piątki i soboty. Natomiast między 24 czerwca, a 26 sierpnia przewoźnik będzie wykonywał dodatkowy trzeci lot w tygodniu w poniedziałki.

Połączenia do Faro w Portugalii będą wykonywane trzy razy w tygodniu począwszy od 22 czerwca aż do 24 października 2019 r.

Loty do Mykonos, które jest już siódmym kierunkiem, obsługiwanym przez SWISS w Grecji z Genewy odbywać się będą od 22 czerwca do 31 sierpnia br. z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo w czwartki i soboty.

Pierwszym hiszpańskim kierunkiem, będzie Alicante, do którego przewoźnik poleci z Genewy w każdy wtorek, piątek i niedzielę. Połączenie będzie obsługiwane od 23 czerwca do 30 sierpnia 2019 r.

Ostatnim otwartym połączeniem przez SWISS będzie Ibiza. Loty pomiędzy Genewą i hiszpańską wyspą odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki. Pierwszy lot zapowiedziany jest na 25 czerwca, a ostatni na 30 sierpnia br.


Swiss do obsługi tych połączeń użyje airbusów A220-100 i A220-300. Aby podołać operacyjnie nowym lotom, szwajcarski przewoźnik zbazuje kolejnego airbusa A220-300, dzięki czemu flota linii w Genewie wzrośnie do sześciu A220-300 i dwóch A220-100. Szwajcarski przewoźnik szacuje, że dzięki tym połączeniom wygeneruje 20 nowych miejsc pracy.

Bilety na nowe połączenia dostępne są w systemie rezerwacyjnym przewoźnika i u pośredników:

fot. mat. prasowe
gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie