Konrad Majszyk szefem PR w CPK

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 stycznia 2019 12:55
5 komentarzy
Konrad Majszyk, dotychczasowy zastępca dyrektora komunikacji korporacyjnej w Locie, został dyrektorem PR i komunikacji w spółce Centralny Port Komunikacyjny.
Reklama

Wśród jego zadań w CPK znajdzie się współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej, utrzymywanie relacji z mediami oraz koordynacja działań marketingowych spółki.

Majszyk pracował w PLL LOT od połowy 2017 roku, gdzie odpowiedzialny był za komunikację korporacyjną oraz nadzorował redakcję magazynu pokładowego „Kaleidoscope". Wcześniej był dziennikarzem ekonomicznym w „Dzienniku Gazeta Prawna", gdzie zajmował się transportem, logistyką, spółkami budowlanymi i sektorem energetycznym. W latach 2003-2012 był dziennikarzem „Rzeczpospolitej".

Centralny Port Komunikacyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zarejestrowana 30 listopada ub. roku i będzie odpowiedzialna za wybudowanie nowego portu lotniczego w Baranowie. Prezesem spółki został Jacek Bartosiak.
Reklama
Tagi
majszyk cpk pr

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_9badd 2019-01-21 09:20   
gość_9badd - Profil gość_9badd
gość_ec29c: Może jednak lepiej, żeby w zarządzie nie było nikogo, kto uczestniczył w nieskończonej budowie lotniska w Berlinie. Na tym lepiej się nie wzorować.
gość_ec29c 2019-01-20 15:50   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
CPK na poważne (czyli wykup gruntów, po to by móc zbudować lotnisko np. za 20 lat), połączone z jak najszybszą rozbudową sieci kolejowej potrzebuje rzecznika. Martwi tylko ten "szef", bo to sugeruje budowę całego departamentu. Zupełnie niepotrzebnego.

Natomiast nie zgadzam się z zarzutami, ze jest z "nadania". Facet był dziennikarzem, przeszedł do PR. Trafił do LOT-u, ale równie dobrze mógłby pracować w firmie prywatnej lub zagranicznej.

Operacja wykupu gruntów, zbudowanie torów i dworca tak by można było dostawić lotnisko za 20 lat wymaga wiedzy specjalistycznej, CV osób z zarządu robi dobre wrażenie. Jedynie Bartosiak nie pasuje, bo szefem powinien być ktoś z bardzo dużym doświadczeniem w budownictwie, np. jakiś inżynier, który uczestniczył w budowie lotniska w Berlinie.
usuniety 2019-01-19 10:35   
usuniety - Profil usuniety
3lata bicia piany i dojenia podatnikow. Pan Wild doskonale wie ze pojecia nie ma czy CPK powstanie. Ale kasa leci, Zarzad , nowi dyrektorzy , sekretarki i PiSuar kwitnie. Jedna wielka sciema.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama