×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konrad Majszyk szefem PR w CPK


Konrad Majszyk, dotychczasowy zastępca dyrektora komunikacji korporacyjnej w Locie, został dyrektorem PR i komunikacji w spółce Centralny Port Komunikacyjny.


Wśród jego zadań w CPK znajdzie się współtworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej, utrzymywanie relacji z mediami oraz koordynacja działań marketingowych spółki. 

Majszyk pracował w PLL LOT od połowy 2017 roku, gdzie odpowiedzialny był za komunikację korporacyjną oraz nadzorował redakcję magazynu pokładowego „Kaleidoscope". Wcześniej był dziennikarzem ekonomicznym w „Dzienniku Gazeta Prawna", gdzie zajmował się transportem, logistyką, spółkami budowlanymi i sektorem energetycznym. W latach 2003-2012 był dziennikarzem „Rzeczpospolitej".

Centralny Port Komunikacyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została zarejestrowana 30 listopada ub. roku i będzie odpowiedzialna za wybudowanie nowego portu lotniczego w Baranowie. Prezesem spółki został Jacek Bartosiak. gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie