×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ósmy dreamliner we flocie El-Al


Ósmy dreamliner wylądował w środę (16.01) na lotnisku Ben Guriona. Został nazwany „Herzliya”, na cześć miasta w centrum Izraela.
W powitaniu nowego samolotu prezesowi El-Al Gonenowi Usishkinowi towarzyszyła 11-letnia Emma Shai Naveh.W ramach lekcji pisania oficjalnych listów, Emma - uczennica szkoły w Karkur na północy Izraela - postanowiła opowiedzieć prezesowi El-Al Gonenowi Usishkinowi o swoim zainteresowaniu lotnictwem i marzeniu zostania pilotką. List wywarł duże wrażenie na prezesie i postanowił on zaprosić dziewczynkę na uroczystość. Chwilę przed przybyciem samolotu szef El-Al przyjął Emmę i jej mamę w swoim biurze. Następnie cała trójka udała się na płytę lotniska, przyglądała się lądowaniu dreamlinera i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z maszyną. Dziewczynka została też zaproszona na pokład „Herzliyi” i zwiedziła wnętrze samolotu wraz z kokpitem.


Samolot stanowi kolejny element planowanej floty 16 dreamlinerów i wkrótce rozpocznie loty komercyjne, m.in. na trasie do Toronto. 

fot. Kobi Yosef
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie