Ósmy dreamliner we flocie El-Al

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
17 stycznia 2019 11:27
1 komentarz
Ósmy dreamliner wylądował w środę (16.01) na lotnisku Ben Guriona. Został nazwany „Herzliya”, na cześć miasta w centrum Izraela.
W powitaniu nowego samolotu prezesowi El-Al Gonenowi Usishkinowi towarzyszyła 11-letnia Emma Shai Naveh.
Reklama

W ramach lekcji pisania oficjalnych listów, Emma - uczennica szkoły w Karkur na północy Izraela - postanowiła opowiedzieć prezesowi El-Al Gonenowi Usishkinowi o swoim zainteresowaniu lotnictwem i marzeniu zostania pilotką. List wywarł duże wrażenie na prezesie i postanowił on zaprosić dziewczynkę na uroczystość. Chwilę przed przybyciem samolotu szef El-Al przyjął Emmę i jej mamę w swoim biurze. Następnie cała trójka udała się na płytę lotniska, przyglądała się lądowaniu dreamlinera i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z maszyną. Dziewczynka została też zaproszona na pokład „Herzliyi” i zwiedziła wnętrze samolotu wraz z kokpitem.


Samolot stanowi kolejny element planowanej floty 16 dreamlinerów i wkrótce rozpocznie loty komercyjne, m.in. na trasie do Toronto.

fot. Kobi Yosef
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_87c96 2019-01-17 21:55   
gość_87c96 - Profil gość_87c96
E tam u nas na tą chwilę 5 Drimków uziemione jest. Loty są kasowane.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama