×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe połączenia z Macedonii


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły plany rozwoju swojej siatki połączeń z Macedonii - przewoźnik uruchomi nowe trasy ze Skopje oraz Ochrydy.


W marcu 2019 roku węgierski przewoźnik zbazuje na lotnisku w stolicy Macedonii kolejny, piąty już samolot Airbus A320. W sezonie letnim Wizz Air uruchomi cztery nowe połączenia ze Skopje oraz kolejne cztery połączenia z Ochrydy. 

Loty ze Skopje do Karlsruhe/Baden Baden wystartują 19 marca 2019 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.
Połączenie ze Skopje do Bremy zostanie uruchomione 20 marca 2019 roku i będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.
Rejsy ze Skopje do Larnaki wystartują 3 lipca 2019 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.
Połączenie ze Skopje do Turku zostanie uruchomione 3 lipca 2019 roku, loty na tej trasie będą realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.

Loty z Ochrydy do Malme wystartują 18 marca 2019 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki.
Połączenie z Ochrydy do Mediolanu Malpensy zostanie uruchomione 19 marca 2019 roku i będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki.
Rejsy z Ochrydy do Memmingen wystartują 1 lipca 2019 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki.
Połączenie z Ochrydy do Dortmundu zostanie uruchomione 2 lipca 2019 roku, loty do Niemiec będą się odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty.
Bilety na nowych trasach ze Skopje oraz Ochrydy są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika.gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie